Відділ з питань ветеранської політики

18 Жовтня, 2023 р., 14:57
За підсумками дванадцятої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів 17 переможців отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 7,2 млн грн. Загалом від старту ветеранського компоненту грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 136 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 54 млн грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.
18 Жовтня, 2023 р., 09:41
З метою виявлення  конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни Український ветеранський фонд проводить опитування.
16 Жовтня, 2023 р., 12:18
З метою виявлення конкретних потреб, проблем ветеранів російсько-української війни Український ветеранський фонд проводить опитування.