Логотип Diia Державний Герб України

Захисник України

15 Липня, 2023 р., 16:51
Ще одного захисника України з села Ходачки Коростенського району відзначено високою нагородою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
13 Липня, 2023 р., 20:17
Президент України орденом "За мужність" ІІІ ст. відзначив військовослужбовця з села Холосне Коростенського району Стасюка В'ячеслава Миколайовича.
11 Липня, 2023 р., 13:21
Захисника України, мужнього воїна, справжнього патріота рідної землі, жителя села Білощиці Ушомирської територіальної громади Івана Володимировича Мазуна за успішне виконання бойових завдань відзначено нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».
10 Липня, 2023 р., 18:53
Наразі на Житомирщині формується окремий стрілецький батальйон для забезпечення додаткової оборони України.
09 Липня, 2023 р., 17:20
Сержант — це хребет Збройних Сил. Сержант — це другий батько для солдата. Сержант — це лідер, за яким йдуть в бій.
09 Липня, 2023 р., 12:00
8 липня президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання звання Героя України (посмертно) коростенцю з Чеським корінням, Полковнику Махачику Олександру Ярославовичу, який народився 15 липня 1972 року в місті Коростень.
04 Липня, 2023 р., 13:27
Нині чимало українців, які долучилися до війська з початком відкритої російської агресії у лютому минулого року, дістали поранень і змушені були через стан здоров’я звільнятися зі служби. Дехто вже отримав ту чи іншу групу інвалідності внаслідок війни, вони чекають на набуття статусу учасника бойових дій. Так стається, що почасти у них на руках раніше з’являються документи про інвалідність і тому виникають запитання, який саме пакет пільг та соцгарантій обирати: той, що надає статус УБД чи відповідна група інвалідності?
04 Липня, 2023 р., 12:41
«Три кити», на яких ґрунтується державна політика щодо оборони країни, зокрема питання, які стосуються військового обліку, це Закони України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу»
03 Липня, 2023 р., 20:52
Державною нагородою, а саме орденом «За мужність» Президент України Володимир Зеленський за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі відзначив захисника України, жителя с. Поліське Коростенського району Подольського Миколу Валентиновича.
03 Липня, 2023 р., 09:53
Пілотний проєкт стартує у чотирьох областях — Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській.