Логотип Diia Державний Герб України

Захисник України

28 Червня, 2023 р., 16:12
У середу, 28 червня, Верховна рада схвалила законопроєкт щодо виплат військовим. Схвалений документ передбачає законодавче закріплення виплати військовослужбовцям щомісячної додаткової винагороди під час дії воєнного стану:
27 Червня, 2023 р., 11:34
Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, запустив додаткову гарячу лінію юридичної допомоги.
20 Червня, 2023 р., 18:41
У вівторок, 20 червня, Міністерство у справах ветеранів України відкриває електронну подачу заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проєкту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.
20 Червня, 2023 р., 08:32
19 червня заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський долучився до засідання круглого столу на тему: “Соціальний захист сімей загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України”.
19 Червня, 2023 р., 15:48
6 червня відбулася церемонія в Білій залі Героїв України Маріїнського палацу в Києві, де Глава держави Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» родинам військовослужбовців, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин загиблих захисників, присвоєнням цього звання посмертно.
19 Червня, 2023 р., 11:18
Український ветеранський фонд Мінветеранів запрошує на форум “Повага. Досвід. Перспектива”, що відбудеться 27 червня о 13:00 у Медіацентрі Україна-Укрінформ (вулиця Богдана Хмельницького 8/16).
16 Червня, 2023 р., 10:24
Збір та аналіз інформації про зниклих безвісти під час воєнних дій є одним із пріоритетних напрямків діяльності Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти Олега Котенко.
16 Червня, 2023 р., 08:43
Якщо посвідчення учасника бойових дій втрачене / зіпсоване, ви можете отримати його дублікат. Для цього необхідно зібрати відповідний пакет документів та надіслати на пошту Міністерства у справах ветеранів України.
14 Червня, 2023 р., 12:31
Lля спрощення процедури проведення медико-соціальної експертизи військовослужбовцям і наближення цієї послуги до них з початку року в регіонах України відбулося понад 750 виїзних засідань медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) у місцях перебування, лікування та реабілітації поранених.