Логотип Diia Державний Герб України

Захисник України

05 Травня, 2023 р., 12:08
Наразі у суспільстві гостро стоїть питання гідного ставлення до учасників бойових дій. Незважаючи на постійне зростання поваги до українських ветеранів і ветеранок, вони все одно стикаються з поодинокими проявами несправедливості. Зокрема, при працевлаштуванні та отриманні державних чи комерційних послуг і сервісів.
04 Травня, 2023 р., 10:26
24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередній близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один російський гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника.
04 Травня, 2023 р., 10:16
Це елітний підрозділ. Хлопці виконують завдання, які здаються неможливими. Вони здатні виконувати ці завдання не тільки на лінії зіткнення, а й у самому серці ворожої території:
02 Травня, 2023 р., 11:39
Легендарний підрозділ, який під час російського вторгнення в Україну 2022 року став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат «Азовсталь».
01 Травня, 2023 р., 12:54
24 лютого 2022 року з моменту повномасштабного вторгнення особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне прибуття підрозділів полку до району виконання бойових завдань 24-27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважаючих сил ворога на напрямках Василівка – Запоріжжя та Токмак – Оріхів.
28 Квітня, 2023 р., 08:30
Про це у коментарі Military Media Center сказав заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович. Він зазначив, що процес формування бригад перебуває на особливому контролі командувача Національної гвардії та Міністра внутрішніх справ.
27 Квітня, 2023 р., 11:06
Як створювалась Хартія та які завдання стоять перед ними зараз, коли вони стали частиною Гвардії Наступу. Дивіться в інтерв’ю.
26 Квітня, 2023 р., 08:08
Бригада «Рубіж» вже на фронті, але є один нюанс.
25 Квітня, 2023 р., 11:55
Чого саме вони стосуються і як ними скористатися — дивіться у графіці, яку розробили фахівці системи Безоплатна правова допомога .
25 Квітня, 2023 р., 08:18
На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.