Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

24 Жовтня, 2023 р., 16:44
Як відкриті дані полегшують життя українців?
19 Жовтня, 2023 р., 10:01
80 українських ЗВО вивчатимуть досвід роботи ІТ-компаній. Запустили освітній проєкт IT for Uni: Bootcamp
16 Жовтня, 2023 р., 09:31
Це можливість показати свою розробку інвесторам чи партнерам, а також знайти прихильників серед українців.
10 Жовтня, 2023 р., 11:25
Демократія — фундамент сучасної європейської країни. Щоб кожен українець дізнався, як використовувати її на свою користь, уникнути дискримінації та відстоювати власні права, Міністерство цифрової трансформації України запустило новий серіал на платформі Дія.Освіта.
05 Жовтня, 2023 р., 10:21
Це міжнародний форум стартапів і високотехнологічних компаній.  Тут ви зможете представити свою бізнес-ідею, знайти інвестора, запартнеритися чи дізнатися про тенденції розвитку ІТ-галузі.
03 Жовтня, 2023 р., 10:30
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.
13 Вересня, 2023 р., 10:13
Державну установу «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» визначено національним контактним пунктом програми Європейського Союзу «Цифрова Європа» (2021–2027).
12 Вересня, 2023 р., 16:17
Сьогодні, 12 вересня, у Житомирі відбувся тренінг на тему «Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Гендерні питання в контексті надання адміністративних послуг».
11 Вересня, 2023 р., 12:09
Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, 29 вересня розпочинається курс Digitalize Ukraine’s Future. На ньому протягом 5 тижнів держслужбовці покращуватимуть навички в цифровізації та управлінні відкритими даними.
14 Липня, 2023 р., 11:36
13 липня Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, зафіксувала чергове масове розсилання небезпечних електронних листів з темою «Рахунок-фактура». Повідомлення містять вкладення з назвою «Акт_Звiрки_та_рах.факт_вiд_12_07_2023.zip», відкриття якого зрештою призведе до завантаження і запуску шкідливої програми SmokeLoader.