Логотип Diia Державний Герб України

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

24 Січня, 2022 р., 11:24
ФОП 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Це можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків.
11 Січня, 2022 р., 13:56
У застосунку Дія з’явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії. Перевірка історії — обов’язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно.
05 Січня, 2022 р., 12:09
Україна стає світовим лідером із цифрових документів. Тепер електронні  водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у застосунку «Дія» приймаються на рівні з паперовими. Уряд схвалив відповідні постанови.
22 Грудня, 2021 р., 14:04
22 грудня 2021 року працівники відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації провели зустріч з представниками територіальних громад Коростенського району по програмі підтримки бізнесу «еПідримка», анонсованої президентом України.
22 Грудня, 2021 р., 13:50
Мета курсу – допомогти не потрапити на гачок шахраїв. Зокрема, слухачі дізнаються, що таке персональні дані, хто і як може їх використовувати, як заборонити обробку своїх персональних даних.
08 Грудня, 2021 р., 14:52
Рамка цифрової компетентності — це інструмент для покращення рівня цифрових компетентностей українців, а також для допомоги в створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив.
01 Грудня, 2021 р., 12:22
Вона необхідна для перевірки права на житло чи земельну ділянку, власників та співвласників, наявності вашого майна в реєстрах. Зараз цією послугою користуються понад мільйон людей на рік. Мінцифра спростила та оптимізувала її отримання https://bit.ly/3p76e2I
29 Листопада, 2021 р., 08:00
Головна освітня подія осені почнеться зовсім скоро.
18 Листопада, 2021 р., 12:12
53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України проводить місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.