Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

08 Грудня, 2021 р., 14:52
Рамка цифрової компетентності — це інструмент для покращення рівня цифрових компетентностей українців, а також для допомоги в створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив.
01 Грудня, 2021 р., 12:22
Вона необхідна для перевірки права на житло чи земельну ділянку, власників та співвласників, наявності вашого майна в реєстрах. Зараз цією послугою користуються понад мільйон людей на рік. Мінцифра спростила та оптимізувала її отримання https://bit.ly/3p76e2I
29 Листопада, 2021 р., 08:00
Головна освітня подія осені почнеться зовсім скоро.
18 Листопада, 2021 р., 12:12
53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України проводить місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.
10 Листопада, 2021 р., 13:54
Іноземці або люди без громадянства, які перебувають на території України та мають біометричну посвідку на проживання, зможуть сформувати її в застосунку Дія. Відповідну постанову сьогодні на засіданні схвалив Уряд.
05 Листопада, 2021 р., 14:54
Всіх громадян Коростенського району просимо долучитися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року.  Мета інформаційної кампанії навчити 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки.
26 Жовтня, 2021 р., 11:53
Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/
12 Жовтня, 2021 р., 13:34
Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги.
24 Вересня, 2021 р., 13:14
Центр надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації ліквідовано розпорядженням голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області від 20.09.2021 року №155 «Про ліквідацію центру надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації».