Логотип Diia Державний Герб України

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

23 Березня, 2023 р., 15:03
Розробили Індекс, щоб тримати руку на пульсі цифровізації регіонів. Цей інструмент дозволить вимірювати інформатизацію та цифровізацію в 24 областях.
14 Березня, 2023 р., 09:06
Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, на порталі Дія зручне оновлення — розділ «Моє будівництво» у кабінеті громадянина. У ньому відображаються всі документи будівельної сфери, у яких ви вказані як замовник будівництва. Так, можна подивитися коротку інформацію про документ, а також статус його розгляду органами будівельного контролю.
02 Березня, 2023 р., 08:34
Багато українців говорили про розсилку повісток у мобільному месенджері. Чиновники заспокоюють і кажуть, що у форматі SMS надходять лише повідомлення про судові засідання.
31 Січня, 2023 р., 11:02
Запускаємо акселераційну програму для розвитку громад і допоможемо створити та реалізувати проєкти цифрової трансформації в регіонах України спільно з SocialBoost та Програмою «U-LEAD з Європою».
23 Січня, 2023 р., 11:50
Чимало українців вже отримали знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями за підсумками першого потоку навчання програми програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud”. Тепер, ще більше можливостей для працевлаштування й розвитку IT в Україні – стартує другий потік програми.
29 Грудня, 2022 р., 13:35
05 Грудня, 2022 р., 10:35
Цифрові навички стали базою нинішньої реальності. Вони дають змогу швидко отримувати послуги, конкурувати на ринку праці, опановувати актуальні професії за декілька місяців чи покращувати кваліфікацію.
30 Листопада, 2022 р., 11:18
Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші. Під час купівлі вживаної техніки важливо впевнитися не тільки в тому, що вона справно працює, а й перевірити пристрій на наявність загроз та очистити його від “чужих” даних.
21 Листопада, 2022 р., 15:39
21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Сьогодні українці вшановують пам’ять тих, хто став на захист демократичного вибору українців та вкотре дякують всім, хто бореться за це право сьогодні.
04 Листопада, 2022 р., 13:49
Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».