Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

15 Липня, 2021 р., 14:16
Цей документ закладає основу для запровадження в Україні спеціального правового режиму Дія City та визначає його загальні засади.
12 Липня, 2021 р., 15:52
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.
10 Червня, 2021 р., 11:36
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
09 Червня, 2021 р., 12:24
3 червня Мінцифра запускає Цифрограм для медичних працівників (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., а саме, Рамки цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL).
19 Травня, 2021 р., 11:52
До 28 травня включно триватиме прийом офіційних заявок від голів громад для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”. Заповнити заявку можна на порталі Дія: https://bit.ly/3hxQgfY.
13 Травня, 2021 р., 10:27
Мінцифра врахувала відгуки користувачів і пропозиції щодо покращення бета-версії «Цифрограм». Зокрема, у всіх запитаннях тепер тільки одна правильна відповідь і найвища оцінка за Цифрограм 2.0 — 90 балів за кількістю запитань.
29 Квітня, 2021 р., 15:56
На той час вже відбудуться публічні закупівлі громад і провайдери розпочнуть розбудовувати мережі в межах проєкту Мінцифри “Інтернет-субвенція” https://bb.gov.ua/.
20 Квітня, 2021 р., 09:14
Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру пропонує українцям ознайомитись з новим освітнім курсом "Електронний підпис".
05 Квітня, 2021 р., 19:16
Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації щодо надання послуг з реєстрації актів цивільного стану у ЦНАП, де враховані й надані раніше Мін'юстом офіційні роз'яснення.
06 Липня, 2020 р., 16:11
6 липня 2020 року державним реєстратором відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Оксаною Поліщук був проведений спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області, Житомирської міської ради, Іршанської об’єднаної територіальної громади, міста Коростеня виконавчого комітету Коростенської міської ради та відділу надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації в режимі відео конференц зв`язку.