Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

11 Липня, 2023 р., 09:08
Запускаємо Індекс цифрової трансформації громад спільно з Фондом Східна Європа, Deloitte та за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP.
10 Липня, 2023 р., 20:00
Експерти шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» оновили «Дорожню карту створення ЦНАП» із модельними документами щодо основних етапів – від підготовчої роботи (включаючи приклади планів приміщень ЦНАП) до інституційних аспектів належного ЦНАП та додаткових кроків у межах утворення віддалених робочих місць і терпідрозділів.
05 Липня, 2023 р., 11:11
За останні три роки Україна зарекомендувала себе як трендсетера у сфері open data. Зараз головним завданням є імплементація українського законодавства до європейського. Це необхідно для подальшої співпраці в єдиному правовому полі.
04 Липня, 2023 р., 06:49
03 червня відкрився вже 11-й Цифровий освітній центр «СПІЛЬНО» у селі Кирдани Овруцької територіальної громади Коростенського району на Житомирщині.
27 Червня, 2023 р., 17:13
Завжди мріяли не лише підшивати одяг, а й створювати новий? Можливо, цей серіал стане початком нової сторінки у вашому житті! Створили освітній серіал «Кравчиня» разом з українським брендом одягу Motrya.
27 Червня, 2023 р., 09:32
Від 2022 року до сьогодні Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, в ручному режимі опрацювала та дослідила понад 3 000 кіберінцидентів і кібератак.
26 Червня, 2023 р., 15:52
Велика мета Дія.Освіта — зробити прорив не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, актуальних у сучасному світі.
20 Червня, 2023 р., 11:39
Мінцифри: Що таке сертифікат на Дія.Освіта та як його отримати?
12 Червня, 2023 р., 10:03
Як громаді зробити себе помітною в інтернеті та перенести робочі процеси в онлайн? Про це та інше можна дізнатися у освітньому серіалі на веб-порталі «Дія.Цифрова громада».
17 Травня, 2023 р., 15:04
17 травня в Україні і світі святкують День народження Інтернету.