Логотип Diia Державний Герб України

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

26 Жовтня, 2022 р., 16:02
Про це інформує Міністерство цифрової траснформації України. Так, в усіх управліннях соціального захисту населення (УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку Дія. Нею можна скористатися при оформленні допомоги для ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.
08 Серпня, 2022 р., 12:52
Як безпечно користуватися NFC на смартфоні. Якщо ця функція увімкнена, чи можуть зловмисники зняти з картки гроші?
18 Липня, 2022 р., 10:49
Вже більше року українським підприємцям доступна послуга автоматичної реєстрації ФОП, яка користується неабиякою популярністю. Це й не дивно, адже автоматичні послуги не тільки зручні для людей, але і допомагають зекономити час. Тому наступний логічний крок – автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб.
10 Червня, 2022 р., 21:16
Це одна з найважливіших антикорупційних реформ у митній галузі. Вона має усунути корупцію при розмитненні легкових автомобілів. У застосунку необхідно буде ввести VIN-код авто, а розрахунок відбудеться автоматично. На все це потрібно не більше як 5 хвилин.
03 Травня, 2022 р., 10:55
За підтримки Мінцифри технологічний SET University запускає набір на навчання з кібербезпеки для людей, які хочуть опанувати професію експерта або влаштуватися на роботу в цій галузі.
26 Лютого, 2022 р., 13:44
У мережі шириться інформація про можливі відключення мобільного зв?язку та інтернету – ця інформація не відповідає дійсності.
11 Лютого, 2022 р., 01:34
Міністерство цифрової трансформації на Diia Summit, що відбувся 08 лютого 2022 року, представило нові сервіси для внутрішньо переміщених осіб.
10 Лютого, 2022 р., 08:36
Українці з 14 березня отримають виплати у програмі «єПідтримка» за вакцинацію бустерною дозою.
24 Січня, 2022 р., 11:24
ФОП 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Це можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків.