Логотип Diia Державний Герб України

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

26 Червня, 2023 р., 15:52
Велика мета Дія.Освіта — зробити прорив не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, актуальних у сучасному світі.
20 Червня, 2023 р., 11:39
Мінцифри: Що таке сертифікат на Дія.Освіта та як його отримати?
12 Червня, 2023 р., 10:03
Як громаді зробити себе помітною в інтернеті та перенести робочі процеси в онлайн? Про це та інше можна дізнатися у освітньому серіалі на веб-порталі «Дія.Цифрова громада».
17 Травня, 2023 р., 15:04
17 травня в Україні і світі святкують День народження Інтернету.
04 Травня, 2023 р., 18:05
Наразі вже доступно 5 цифрових інструментів, які дозволяють заощадити час та ресурси та не потребують взаємодії із чиновниками. Головне: усі вони легкі в користуванні, цілодобові та безкоштовні.
28 Квітня, 2023 р., 09:15
«Буду мамою» — сервіс на основі відкритих даних, який допоможе отримати всі необхідні обстеження та аналізи для вагітних, гарантовані державою, всього за кілька кліків. Над створенням чатбота працювала група кваліфікованих розробників: представники громадських організацій, органи влади та лікарі-акушери-гінекологи.
09 Квітня, 2023 р., 10:29
Кожен може спробувати себе в ролі оператора безпілотника просто в застосунку «Дія». Ціль — нищити ворожі колони танків. Крім цього, кожен може задонатити на справжню «Армію дронів», щоб підсилити наших військових і зберегти життя якомога більшої кількості людей.
04 Квітня, 2023 р., 10:25
Українці мають можливість подати заяву на призначення пенсії онлайн. Якщо особа не має кваліфікованого електронного підпису (КЕП), оформити пенсію можна за допомогою Дія.Підпису. Така можливість реалізована на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (ПФУ).
03 Квітня, 2023 р., 12:24
Відтепер українці можуть підписувати європейські контракти і документи за допомогою Дія.Підпису-EU. Його використовуватимуть у країнах ЄC як удосконалений електронний підпис. Щоб узяти участь у тестуванні, просто оновіть Дію до останньої версії.