Кабмін інформує

21 Грудня, 2022 р., 14:14
Уряд розширив повноваження спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі, враховуючи виклики повномасштабної агресії рф проти України.
05 Грудня, 2022 р., 16:51
Від початку роботи до Координаційних центрів Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти звернулося понад 1,5 тисячі осіб.
25 Листопада, 2022 р., 09:16
Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 000 українцям, які подали заявку на платформі єДопомога.
25 Листопада, 2022 р., 09:12
З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.
21 Листопада, 2022 р., 10:30
Сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб отримали 475 пільгових іпотечних кредитів на придбання житла. Так, 429 квартир громадяни купили у фізичних осіб, у забудовників через фінансові компанії придбано 46 квартир.
16 Листопада, 2022 р., 13:09
Перша партія Старлінків вже там. На їх базі запустили 5 публічних Wi-Fi точок. Люди там виходять на зв'язок з рідними, щоб нарешті розповісти, як вони. Дізнаються, які ще міста ЗСУ звільнили від окупантів. І заряджають девайси від генераторів.
16 Листопада, 2022 р., 11:28
Українці, яких примусово депортовано до рф, тепер зможуть отримувати посвідчення на повернення в Україну напряму від Державної міграційної служби. Відучора почала діяти відповідна урядова постанова.
07 Листопада, 2022 р., 12:14
Якщо таке сталося, насамперед, треба діяти раціонально та ефективно. Не піддавайтесь паніці та намагайтесь зібрати якомога більше інформації про незаконно переміщену дитину.
18 Жовтня, 2022 р., 14:58
Міністерство розвитку громад та територій України продовжує комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.
07 Червня, 2022 р., 11:57
Від початку бойових дій на сході, починаючи з 2014 року, перед Україною постала необхідність розвивати протезну галузь, впроваджувати нові технології, навчати спеціалістів для надання висококваліфікованої допомоги з протезування/ортезування учасників бойових дій.