Кабмін інформує

10 Лютого, 2021 р., 15:41
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій перебуває у складі офіційної делегації Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля із робочим візитом до Брюсселю. У рамках поїздки 9 лютого Владислав Криклій провів робочу зустріч із виконавчим директором Європейського залізничного агентства (ERA) Йозефом Доппельбауером.
08 Лютого, 2021 р., 16:24
Кабінет Міністрів України спільно з Міністерством цифрової трансформації запустив кампанію «Я відчуваю зміни» на підтримку державних електронних сервісів, в тому числі сервісу єМалятко на порталі Дія.
05 Лютого, 2021 р., 14:38
Право на вільне висловлювання гарантовано статтею 34 Конституції України, якою встановлено, що кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або у інший спосіб – на свій вибір. Така інформація повинна поширюватися із дотриманням законодавчих норм про її достовірність та не порушувати права інших осіб. Що таке недостовірна інформація, яка відповідальність за її розповсюдження – розповідає фахівець Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Соляник.
03 Лютого, 2021 р., 15:09
За участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 3 лютого відбулося друге засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
03 Лютого, 2021 р., 08:21
У 2020 році обсяг виділених коштів з Фонду боротьби з COVID-19 становив 78,4 млрд грн з 80,9 млрд грн. У тому числі за загальним фондом використано 63,7 млрд грн з виділених 72 млрд грн, спеціальним фондом 2,8 млрд грн з виділених 6,4 млрд грн.
02 Лютого, 2021 р., 10:24
01 лютого 2021 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 64 „Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії”, якою затверджено Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії.
27 Січня, 2021 р., 09:35
Мінфін виступає за зниження ставки ПДВ для сільськогосподарської продукції – з 20 до 14%. Відповідний законопроєкт було направлено на підпис Президента після ухвалення парламентом (проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» рег. №3656).
28 Грудня, 2020 р., 13:51
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
10 Грудня, 2020 р., 09:23
Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».
05 Грудня, 2020 р., 13:59
Самоізоляція – перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи (Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).