Кабмін інформує

13 Січня, 2022 р., 14:00
Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичних послуг, що покращує якість медичних послуг. Загалом ПМГ на поточний рік передбачає 38 пакетів послуг. Ознайомитися з порядом реалізації ПМГ 2022 можна тут https://cutt.ly/DIuccWm
11 Січня, 2022 р., 15:14
Системне підвищення пенсій, «авіаційний безвіз» із Євросоюзом, рекордний ВВП у доларовому еквіваленті та забезпечення України ефективними вакцинами — серед основних досягнень Уряду у 2021 році.
11 Січня, 2022 р., 08:58
Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня №1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками».
10 Січня, 2022 р., 12:32
З початку запуску програми єПідтримка понад 6,7 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн. За три тижні дії програми громадянам вже виплачено майже 6,4 млрд грн. Понад 1 млрд грн з отриманих коштів українці вже витратили.
28 Грудня, 2021 р., 09:12
Експрес-тести на COVID-19, зроблені в домашніх умовах, не є чинним для відвідування громадських закладів та поїздок у громадському транспорті.
20 Грудня, 2021 р., 15:44
Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів п’ятий етап відбору учасників проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами чергові 150 переможців матимуть змогу отримати житлові кредити на вигідних умовах. Загалом за програмою вже відібрано 850 родин. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
09 Грудня, 2021 р., 15:41
Уряд запроваджує накопичувальну пенсійну систему для працівників підприємств великої приватизації. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 9 грудня.
06 Грудня, 2021 р., 12:56
У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис. грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19.
06 Жовтня, 2021 р., 14:31
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 6 жовтня.
05 Жовтня, 2021 р., 14:43
Україна більш ніж на 90% готова до опалювального сезону. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю LB.ua.