Кабмін інформує та роз'яснює

12 Листопада, 2020 р., 09:05
12 листопада о 15 год. в Українському кризовому медіа центрі (УКМЦ) відбудеться презентація результатів п’ятої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування» серед населення України (щорічне проводиться з 2015 року) та третьої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування: думки і погляди жителів територіальних громад, які пройшли процес об’єднання в 2015-2018 роках» (щорічне проводиться з 2017 року).
11 Листопада, 2020 р., 16:24
Заборона на проведення закладами охорони здоров’я планових заходів із госпіталізації не розповсюджується на певні види надання медичної допомоги. Про це на щоденному брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
02 Листопада, 2020 р., 13:02
Тест допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини у цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити.
16 Вересня, 2020 р., 16:20
Пріоритети Уряду не змінилися і вони чітко відображені в кошторисі: медицина, освіта, безпека та оборона, соціальний захист людей, будівництво доріг та підтримка бізнесу.
11 Вересня, 2020 р., 11:34
Як зауважив Денис Шмигаль, такий ресурс дасть змогу розвивати економіку та економічний потенціал регіону. Про це Глава Уряду розповів під час прес-брифінгу в межах робочої поїздки до Херсонської області 10 вересня. За його словами, Уряд розробляє стратегію реформування Державного фонду регіонального розвитку у зв’язку з провадженням реформи децентралізації.
08 Вересня, 2020 р., 09:04
07 вересня під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка відбулося установче засідання робочої групи з розробки Національної економічної стратегії-2030.
26 Серпня, 2020 р., 10:24
Міністерством охорони здоров’я затверджений новий перелік протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).
05 Серпня, 2020 р., 16:20
З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті. Відповідні рекомендації для початку навчального року оприлюднено на сайті МОН сьогодні, 5 серпня 2020 року.
05 Серпня, 2020 р., 08:53
На виконання завдань, визначених Планом заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 рік, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 703-р, Мінсоцполітики проаналізовано офіційний переклад ратифікованої у 1991 році Конвенції ООН про права дитини та виявлено вживання у статті 23 офіційного перекладу виразу „неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина?.