Коростенська ДПІ

13 Квітня, 2021 р., 12:25
19 квітня – кінцевий термін сплати ЄСВ за себе за I квартал 2021 року підприємцями незалежно від обраної системи оподаткування.
13 Квітня, 2021 р., 11:57
Управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що споживачі мають можливість за посередництвом спеціального сервісу у відкритій частині Електронного кабінету платника перевірити достовірність виданого їм фіскального чека.
03 Квітня, 2021 р., 10:58
Відповідно до п. 10 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки.
01 Квітня, 2021 р., 14:31
На сьогодні законодавцем розглядається проект нормативного акту щодо унеможливлення підміни трудових відносин фіктивним підприємництвом.
01 Квітня, 2021 р., 10:57
Головне управління ДПС у Житомирській  області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Громадянам які протягом минулого року отримали спадщину повинні задекларувати її. Але, слід прийняти до уваги, що оподаткування об’єктів спадщини залежить від ступеня споріднення спадкодавця і спадкоємця та резидентського статусу, а саме:
01 Квітня, 2021 р., 09:17
Головне управління ДПС у Житомирській області інформує платників про переваги користування безкоштовним електронним сервісом Державної податкової служби України «Електронний кабінет платника» (ЕКП).
23 Березня, 2021 р., 11:49
Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що 24 березня 2021 року об 11 год 00 хв заплановано проведення online - семінару на платформі ZOOМ на тему: «Функціонування електронного кабінету, його переваги та подання звітності в електронному вигляді».
16 Березня, 2021 р., 12:20
Затверджено нові форми податкової звітності з ПДВ та податкової накладної, які містять рядки та графи, призначені для відображення інформації щодо здійснюваних платниками податку операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції, що підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою у розмірі 14 відсотків.
12 Березня, 2021 р., 14:43
Коростенська ДПІ нагадує платникам  податків, що до 1 січня 2022 року  відтерміновано обов’язок використовувати РРО або ПРРО фізичними особами – підприємцями, платниками єдиного податку другої - четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує  220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року. Проте така преференція не стосується підприємців, які  здійснюють:
12 Березня, 2021 р., 14:38
Коростенська ДПІ інформує, що Міністерством фінансів України наказом від 15.12.2020 № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» викладено у новій редакції податковий розрахунок за ф. № 1ДФ, який містить і таблиці звіту по єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).