Коростенська ДПІ

08 Грудня, 2020 р., 16:08
На початку листопада Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс – «InfoTAX». Відтак через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:
08 Грудня, 2020 р., 12:25
Якщо місце проживання фізичної особи – підприємця є місцем провадження підприємницької діяльності, або пов’язане із здійсненням підприємницької діяльності, то фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу повідомлення № 20-ОПП у встановленому порядку, в якому повідомляє про місце проживання як про об’єкт оподаткування.
08 Грудня, 2020 р., 09:01
1 грудня Верховною Радою  прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (законопроєкт № 4439д).
07 Грудня, 2020 р., 11:00
Подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм законів України від 22 травня 2003 року №851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» та від 5 жовтня 2017 року №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», Податкового кодексу України (далі – ПКУ), Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №557 (далі – Порядок №557).
07 Грудня, 2020 р., 09:02
Коростенська ДПІ нагадує, що платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – повідомлення за ф. № 20-ОПП) (додаток 10 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 1588)) у порядку, встановленому розділом VIIІ Порядку № 1588.
04 Грудня, 2020 р., 15:00
Коростенська ДПІ нагадує тим платникам, хто має на меті перейти з І кварталу 2021 року на спрощену систему оподаткування, про необхідність завітати до підрозділів державної податкової служби у Вінницькій області. Адже рішення про перехід на таку систему відповідно до п.п. 298.1.4 ст. 298 та п. 299.3 ст. 299 Податкового кодексу України підтверджується поданням заяви до контролюючого органу, не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.
04 Грудня, 2020 р., 12:46
Вся сума доходу, отриманого під час відпустки або хвороби фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку, в готівковій та безготівковій, матеріальній або нематеріальній формі відображається в книзі обліку доходів та декларації платника єдиного податку.
03 Грудня, 2020 р., 12:40
Коростенська ДПІ області звертає увагу, що 01 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято законопроект № 4439-д (доопрацьований) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі – (Закон).
30 Квітня, 2020 р., 10:26
Коростенське управління звертає увагу, що оподаткування спадщини та подарунків залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.
29 Квітня, 2020 р., 08:58
Громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 1 липня 2020 року. Останній день подання декларації – 30.06.2020. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року.