22 Грудня, 2021 р., 16:56
Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це захистить вас від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті.
22 Грудня, 2021 р., 13:28
Сьогодні, 22 грудня 2022 року, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступниця голови Коростенської районної ради Олена Харченко, голови територіальних громад Коростенського району та їх представники, керівники структурних підрозділів Коростенської РДА, запрошені керівники установ та організацій району, представники засобів масової інформації.
22 Грудня, 2021 р., 11:40
Станом на 22 грудня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 839 069 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 173 991 (перша доза), 158 149 (друга доза) та 1 (додаткова доза), вакциною COMIRNATY – 154 286 (перша доза) та 142 448 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 55 263 (перша доза) та 65 726 (друга доза), вакциною MODERNA – 38 634 (перша доза) та 33 280 (друга доза), з яких 3 013 – за минулу добу 21 грудня.
22 Грудня, 2021 р., 09:15
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
22 Грудня, 2021 р., 09:13
Таке рішення прийнято 21 грудня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Так, з 23 грудня у Житомирській, Миколаївській, Київській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки.
21 Грудня, 2021 р., 14:17
Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час брифінгу заявив, що, за попередніми даними, новий штам коронавірусу “Омікрон” поширюється значно швидше, ніж всі інші відомі штами.
21 Грудня, 2021 р., 12:19
Російська Федерація й деякі європейські країни мають зрозуміти масштаби можливої військової ескалації щодо України з боку Росії. Про це Президент Володимир Зеленський заявив представникам ЗМІ за результатами переговорів з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.
21 Грудня, 2021 р., 12:17
Щоб запобігти можливій ескалації з боку Російської Федерації та погіршенню безпекової ситуації у Європі, міжнародна спільнота має вживати потужних превентивних заходів, а не реагувати на події, які вже відбулися, як у випадку з міграційною кризою на кордонах Польщі й Литви з Білоруссю. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ після тристоронньої зустрічі з президентами Польщі й Литви в резиденції «Синьогора» в с. Гута на Івано-Франківщині.
21 Грудня, 2021 р., 11:02
У Києві відбувся дводенний семінар “Розробка регіональних планів на виконання Ромської стратегії 2030: обмін ідеями та досвідом, пошук оптимальних рішень”, задля підвищення компетенції людей та інституцій, причетних до розробки регіональних планів заходів на виконання Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року.
21 Грудня, 2021 р., 11:00
Міністерство закордонних справ України спільно з Фондом Східна Європа 16 грудня провели зустріч із міжнародними донорами.