09 Грудня, 2021 р., 11:49
В рамках робочого візиту до Коростенського району, 08 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до вручення ноутбуків освітянам гімназії імені В.П. Фількова Лугинської селищної ради. Також участь у заході взяли представники Коростенчької РДА, Лугинської громади та освітяни навчального закладу, а також народний депутат України Арсеній Пушкаренко.
09 Грудня, 2021 р., 09:48
Станом на 09 грудня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 801 571 особа (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 168 951 (перша доза) та 147 751 (друга доза), вакциною COMIRNATY – 149 378 (перша доза) та 133 983 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 54 479 (перша доза) та 60 265 (друга доза), вакциною MODERNA – 38 042 (перша доза) та 31 431 (друга доза), з яких 5 023 – за минулу добу 08 грудня.
09 Грудня, 2021 р., 09:20
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
08 Грудня, 2021 р., 17:21
Урочисто відкрити та знайомитися з роботою найвіддаленішої сучасної сільської амбулаторії на Житомирщині у селі Хочин, Олевської територіальної громади, будівництво якої завершили у вересні цього року, завітали сьогодні поважні гості. А саме народний депутат України Арсеній Пушкаренко, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступниця голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка – Лариса Хоречко, Олевський міський голова Сергій Лисицький та представники засобів масової інформації.
08 Грудня, 2021 р., 16:27
Сьогодні відбулась визначна подія для Коростенщини. Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу в Олевській територіальній громаді. Родина Таргонських отримала нове житло, а двоє дітей – Аліна та Валерія тепер зможуть відчути батьківську любов у справжній сім’ї та в новій оселі. В найближчий час новостворена родина має поповниться новими дітками, які стануть єдиним цілим та підтримуватимуть один одного як родина.
08 Грудня, 2021 р., 14:37
Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт. Діти». Він є частиною серії заходів, присвячених 75-річчю Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Привітати фонд із ювілеєм зібралися представники українського уряду та посольств.
08 Грудня, 2021 р., 12:57
Ініційована Президентом України Володимиром Зеленським програма «єПідтримка» стартує 19 грудня. Скористатися її перевагами зможуть і мешканці Дніпропетровщини. Вакциновані жителі регіону матимуть право на 1 тис грн від держави.