07 Грудня, 2021 р., 15:57
7 грудня в календарі українських жінок дуже важлива дата. Сьогодні відзначається День Великомучениці Катерини. У народі “Катерини” – свято дівочої долі. Українська жінка та її доля оспівана в піснях та віршах, намальована великим митцями на полотнах, а ще вона тісно пов’язана з українською хустиною. Тож, мабуть недаремно, сьогодні відзначається ще одне свято – Всесвітній день української хустки.
07 Грудня, 2021 р., 15:11
Сьогодні за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Володимировича Тарасюка керівник апарату Коростенської РДА Катерина Корчова привітала з ювілеєм, а також з Днем місцевого самоврядування Вигівську Ольгу Петрівну.
07 Грудня, 2021 р., 14:36
На час карантину в Україні заборонено проведення масових заходів на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Йдеться про культурні, спортивні, розважальні, соціальні, релігійні, рекламні, наукові, освітні та інші професійні тематичні заходи.
07 Грудня, 2021 р., 12:46
Програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав від карантинних обмежень, буде розширено. Українці зможуть витратити кошти, отримані за вакцинацію, на купівлю книжок. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.
07 Грудня, 2021 р., 09:46
«Від голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечко та голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка отримав почесну місію – подяками голови Житомирської обласної державної адміністрації та грамотами голови Житомирської обласної ради відзначити депутатів міської та районної рад Коростенщини», – написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук очільник Коростенського району Юрій Тарасюк.
06 Грудня, 2021 р., 12:29
Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати. Гідно здійснює свою місію і Коростенський об'єднаний міський військовий комісаріат.
06 Грудня, 2021 р., 11:10
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, спільно з народним депутатом України Володимиром Арешонковим, головами Коростенської та Ушомирської територіальних громад Володимиром Москаленком та Людмилою Малою з приємною місією завітали до однієї із військових частин Коростенського району.
06 Грудня, 2021 р., 10:44
Станом на 06 грудня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 786 837 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 166 450 (перша доза) та 143 101 (друга доза), вакциною COMIRNATY – 147 595 (перша доза) та 130 252 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 54 478 (перша доза) та 60 176 (друга доза), вакциною MODERNA – 36 453 (перша доза) та 31 041 (друга доза), з яких 1 414 – за минулу добу 05 грудня.
06 Грудня, 2021 р., 10:24
06 грудня набрали чинності нові карантинні правила, відповідно до внесених 24 листопада Кабінетом Міністрів України змін до Постанови №1236.
03 Грудня, 2021 р., 16:33
Україна разом з усім світом сьогодні відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Створення безбар’єрного простору та зручного й доступного середовища для всіх громадян є пріоритетом Президента Володимира Зеленського у формуванні державної політики, спрямованої на гармонійну інтеграцію людей з інвалідністю в суспільне життя. Тема інклюзивності, доступності, толерантності та широких можливостей для самореалізації людей з інвалідністю постійно перебуває у фокусі уваги першої леді Олени Зеленської.