02 Березня, 2021 р., 17:25
01 березня в Україні запрацював онлайн-сервіс запису до черги вакцинації проти COVID-19. Майже 45 тис. українців уже висловили бажання отримати щеплення, скориставшись попереднім записом. Про це під час брифінгу розповів Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
02 Березня, 2021 р., 17:18
Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 березня відбулася нарада щодо річного продукту на газ.
02 Березня, 2021 р., 17:16
Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19.
02 Березня, 2021 р., 10:30
Заступник голови Комісії з питань правової реформи, глава делегації України в Групі держав Ради Європи проти корупції (GRECO) Михайло Буроменський у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток Правосуддя» надав короткий звіт про результати роботи Комісії.
02 Березня, 2021 р., 10:26
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 02.03.2021 (за минулу добу – 01 березня) зареєстровано 94 нових лабораторно підтверджених випадки.
02 Березня, 2021 р., 10:19
В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» у Києві.
02 Березня, 2021 р., 08:38
Реформу державного управління та розвиток регіонів обговорили на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Представлені Кабінетом Міністрів та Верховною Радою України стратегії розроблені на основі передвиборчої програми Глави держави.
01 Березня, 2021 р., 20:49
Завтра, 02 березня, проходитиме другий день Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя», який сьогодні стартував у Києві.
01 Березня, 2021 р., 19:09
У ході робочого візиту до Франції Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч бізнес-ради з представниками великого та середнього французького бізнесу.