04 Березня, 2021 р., 19:19
МОЗ України ініціював проєкт розпорядження «Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з вакцинацією населення і запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками», який ухвалив Кабмін на засіданні 03 березня 2021 року.
04 Березня, 2021 р., 15:48
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк взяв участь у кількох онлайн-нарадах:
04 Березня, 2021 р., 13:56
Президент Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо впорядкування окремих питань захисту викривачів», який було ухвалено 4 лютого 2021 року.
04 Березня, 2021 р., 13:06
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» № 1285-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 23 лютого з урахуванням пропозицій Глави держави.
04 Березня, 2021 р., 12:04
17 березня 2020 року Верховна Рада прийняла Закон України № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким було встановлено адміністративну відповідальність та посилено кримінальну відповідальність за порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.
04 Березня, 2021 р., 11:32
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, в Коростенському районі зокрема та Житомирській області загалом зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
04 Березня, 2021 р., 10:44
Громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсощини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України - 2021», мета якого популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області інклюзивних практик України.
04 Березня, 2021 р., 09:14
Під час перемовин Президента України Володимира Зеленського та Президента Європейської ради Шарля Мішеля було обговорено широке коло питань порядку денного.
03 Березня, 2021 р., 13:14
Одним із пріорітетних завдань, які визначені Президентом України Володимиром Зеленським і які на сьогоднішній день стоять перед органами влади на місцях, є боротьба із пандемією COVID-19.