31 Липня, 2020 р., 10:28
Колективи Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради висловлюють слова щирого співчуття заступнику головного лікаря з ОКР КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Марії Миколаївні Будківській з приводу непоправної втрати - смерті матері.
31 Липня, 2020 р., 09:34
Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».
31 Липня, 2020 р., 09:32
За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:0031.07.2020 (за минулу добу – 30 липня) зареєстровано 43 нових лабораторно підтверджених випадки.
31 Липня, 2020 р., 09:20
Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у Посла Королівства Данія Оле Егберга Міккельсена, Посла Ісламської Республіки Афганістан Валі Монавара, Посла Литовської Республіки Вальдемараса Сарапінаса, Посла Чорногорії Драгіци Понорац та Посла Королівства Саудівська Аравія Мухаммада аль-Мусгера.
30 Липня, 2020 р., 09:44
В Україні зафіксовано новий антирекорд із кількості захворювань на добу – 1197 нових випадків.  Станом на 9:00 30 липня в Україні 68 794 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1673 летальні, 38 154 пацієнти одужало. Кількість ПЛР-тестувань в країні перевищила позначку мільйон — загалом з початку пандемії проведено 1 013 793 дослідження. Усього за добу одужало 760 пацієнтів.
30 Липня, 2020 р., 09:33
Президент Володимир Зеленський наголосив, що медична реформа в Україні має включати підвищення заробітної плати для лікарів та медичного персоналу. Про це він сказав під час відвідання Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
29 Липня, 2020 р., 16:35
З моменту впровадження в Україні реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає першість. Відповідно до рекомендацій Мінрегіону у поточному році облдержадміністрацією було відкориговано проєкт перспективного плану, який включав створення 65 ОТГ, та подано Кабінету Міністрів України для розгляду та затвердження.
29 Липня, 2020 р., 16:32
По всіх регіонах України проходить XV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Дитяче серденько живи!» до 30 вересня 2020 року, головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами серця, кардіореанімаційного обладнання та апаратів ШВЛ, щоб придбати медичне обладнання для лікарень відповідної області.
29 Липня, 2020 р., 16:08
Протягом останнього місяця Урядом затверджено чотири розпорядження КМУ про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації на придбання житла для ветеранів війни та постраждалих учасників Революції Гідності.
29 Липня, 2020 р., 15:09
З 1 по 30 вересня відбудеться українська частина найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.