28 Січня, 2020 р., 14:42
Міністерство охорони здоров’я України повідомляє що, станом на 27 січня 2020 року у світі зареєстровано 2 820 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV, у тому числі у 16 медичних працівників та 81 випадок смерті.
28 Січня, 2020 р., 14:15
Для прийому звернень від мешканців регіону про факти чи наміри здійснення сепаратистської, терористичної і диверсійної діяльності, прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, виявлення зброї чи вибухових пристроїв, випадки корупції чиновників та посадовців, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України в Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.
28 Січня, 2020 р., 12:05
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.
28 Січня, 2020 р., 08:18
Уряд України у 2019 році на 100% забезпечив потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації.
28 Січня, 2020 р., 08:17
Сьогодні всім демократичним державам варто об’єднати зусилля, щоб уникнути агресії, заявив Президент України Володимир Зеленський після переговорів з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.
27 Січня, 2020 р., 16:13
Щорічно у світі реєструється 10 мільйонів нових випадків раку. 7,6 мільйона з цих онкохворих вмирає.
27 Січня, 2020 р., 09:08
Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.
27 Січня, 2020 р., 08:25
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Дата 27 січня була обрана не просто так. Саме в цей день у 1945 році були звільнені в'язні концентраційного табору і табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі (Польща). Лише за приблизними даними у цьому таборі було вбито від 1,1 до 1,6 млн осіб, значну частину яких становили євреї.
27 Січня, 2020 р., 08:06
Генеральна асамблея ООН 1 листопада 2005 року у своїй резолюції встановила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Дата була обрана не випадково – саме цього дня було звільнено концентраційний табір "Аушвіц", він же "Освенцим".
27 Січня, 2020 р., 08:04
У перший день робочого візиту до Республіки Польща Президент України Володимир Зеленський взяв участь у вечері з нагоди відзначення 75-ї річниці звільнення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау.