25 Січня, 2021 р., 16:19
За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології протягом 26 січня очікуються складні погодні умови:
16 Січня, 2021 р., 11:03
Відповідно до чинного законодавства, особа, що має актуальний тест ПЛР, не потребує встановлення застосунку «Вдома» та дотримання режиму самоізоляції.
15 Січня, 2021 р., 15:07
У зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів обмежено проведення особистих прийомів громадян.
13 Січня, 2021 р., 16:07
Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.
12 Січня, 2021 р., 12:47
Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2020 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.
06 Січня, 2021 р., 10:47
Управління Держпраці у Житомирській області приймає малюнки дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2021». Конкурс у Житомирській області триватиме до 15 лютого 2021 року.
05 Січня, 2021 р., 16:14
З початку 2021 року управління соціального захисту населення райдержадміністрацій припиняють безпосередній прийом документів від громадян для призначення соціальної допомоги, пільг та житлових субсидій. Про це повідомляє Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА.
05 Січня, 2021 р., 15:54
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. №1191-р "Про перенесення робочих днів у 2021 році", з метою створення сприятливих умов для використання святкових і неробочих днів та раціонального використання робочого часу, головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком було підписане розпорядження №18-к від 02.11.2020 р. в якому зазначено наступне:
05 Січня, 2021 р., 14:30