Наказ  відділу освіти, охорони

04.01.2023 р. № 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    09.00-13.00

Щочетверга

14.00-16.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-14.00

День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

18 Березня, 2024 р., 12:52
В Україні запускають ініціативу «Шкільний урок волонтерства», яка покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю. В школах пройдуть 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені волонтери/активісти/вчителі розкажуть, що таке волонтерство та поділяться інструментами, які допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.
28 Лютого, 2024 р., 16:31
Команди архітекторів можуть подавати на конкурс проєктні ідеї. Дизайн-проєктом, який розробить переможець конкурсу, зможуть безоплатно скористатися всі громади. Його наявність дасть змогу донорам пришвидшити ухвалення рішень про фінансування відбудови шкіл, а громадам — заощадити час та кошти.
01 Лютого, 2024 р., 11:43
Під час сьогоднішнього візиту до Олевської та Білокоровицької громади начальник Коростенської РВА Олег Рябой оглянув укриття в Олевському центрі розвитку дитини №2 «Сонечко» та №3 «Золотий Ключик», а також в Білокоровицькому закладі дошкільної освіти №1 «Ромашка», де наразі проходять ремонтні роботи з їх облаштування.
17 Січня, 2024 р., 10:16
Днями стартувало навчання для діючих правоохоронців, які заступатимуть на службу у закладах освіти у межах реалізації проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки». Згодом їх замінять офіцери СОБ, які після оголошення набору пройдуть відбір та відповідну підготовку.
09 Січня, 2024 р., 11:51
За дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка відбулася робоча зустріч щодо питань оформлення речових прав та передачі майна з державної у комунальну власність.
01 Січня, 2024 р., 11:55
29 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти».
08 Грудня, 2023 р., 11:58
Освітнє середовище в Україні має стати інклюзивним, безбар’єрним та дружнім до учасників освітнього процесу. Для цього в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору Міністерство освіти і науки України реалізовує флагманський проєкт «Українська освіта без бар’єрів». Він покликаний створити належні умови для здобуття якісної освіти, соціалізації, підготовки до самостійного життя та професійної діяльності для кожного і кожної.
29 Листопада, 2023 р., 10:54
Ви готові? Починаємо! Запустили соцмережі майбутнього революційного освітнього застосунку Мрія.
01 Листопада, 2023 р., 12:45
У селі Михайлівка Коростенського району відбувся шкільний ярмарок на підтримку воїнів ЗСУ, на якому зібрали понад 2 000 гривень. Учасниками заходу стали учні, батьки, вчителі та інші працівники Михайлівської гімназії.
05 Жовтня, 2023 р., 20:00
На території Олевської громади пройшов святковий захід до Дня працівників освіти.