02 Квітня, 2020 р., 11:20
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України  коронавірусу СОVID-19»  у секторі освіти Коростенської районної державної адміністрації та закладах освіти Коростенського району забезпечено організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет.
25 Березня, 2020 р., 09:00
У межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо цифрової трансформації держави за 72 години було розроблено курс «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Онлайн-курс містить шість відеороликів.
10 Березня, 2020 р., 09:34
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До 206 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка у Білківській СЗШ протягом тижня були проведені такі заходи:
03 Березня, 2020 р., 12:55
25 лютого 2020 року в Ходаківській середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів зібралися вчителі біології Коростенського району для проведення семінару. Освітяни працювали над темою «Засоби формування ключових компетентностей при викладанні біології в контексті НУШ».
03 Березня, 2020 р., 10:59
Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетентності, розуміння стратегічних цілей діяльності та наявності дієвого інструментарію для практичної реалізації заявлених завдань.
28 Лютого, 2020 р., 11:45
Коли звертаємо погляди до наших славетних попередників, котрі здатні бути життєвими дороговказами для всіх поколінь українців, яскравою, немеркнучою зіркою сяє нам Леся Українка.
26 Лютого, 2020 р., 08:45
25 лютого до дня народження Лесі Українки в Бехівській філії був проведений виховний захід для учнів 1-4 класів. На якому вкотре засвідчили любов і шану учнів та вчителів до Видатної Українки.
25 Лютого, 2020 р., 15:17
Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе у душі нашого народу людина, що ім'я їй – Леся Українка. З не такої вже й далекої минувшини, проте мовби вже крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий. Своєю винятковістю і своєю звичайністю – усім вона дорога для нас.
21 Лютого, 2020 р., 17:00
Одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші попередники – мова. Вона є душею нації, її генетичним кодом. У її глибинах народилось багато скарбів, якими пишається наш народ.
21 Лютого, 2020 р., 07:49
20 лютого 2020 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності чимало людей віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України, вони гинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше – від отриманих на Майдані поранень. Народ назвав їх Героями Небесної Сотні. Їхніми іменами названо вулиці, сквери, парки.