03 Квітня, 2023 р., 12:36
Відсьогодні розпочалася реєстрація учасників національного мультипредметного тесту. Вона триватиме до 03 травня 2023 року.
26 Березня, 2023 р., 11:23
Щороку для студентів, аспірантів і викладачів відкриваються сотні стипендіальних програм у різних країнах світу. UNICEF Ukraine пропонує 5 популярних європейських грантів, які дають шанс повчитися в університеті своєї мрії.
07 Березня, 2023 р., 14:49
Фахівці УЦОЯО продовжують готувати демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки  предметів НМТ. Сьогодні центр пропонує потенційним учасникам тестування виконати завдання  з другого обов’язкового предмета — математики.
03 Березня, 2023 р., 16:36
Студенти, які здобувають освіту на контрактній основі, мають право на певну компенсацію вартості освітніх послуг. Законодавством встановлена можливість повернути частину податку з суми, сплаченої за кожний навчальний рік – це так звана «податкова знижка». Право на податкову знижку за навчання мають лише фізичні особи, які отримують офіційно зарплату та платять з неї податок на доходи.
21 Лютого, 2023 р., 16:30
Сьогодні, 21 лютого 2023 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України, звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого 2023 року в дистанційному форматі.
10 Лютого, 2023 р., 13:52
Проводиться прийом заяв бажаючих навчатись у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання , які здійснюють підготовку поліцейських БЕЗ ЗНО.
08 Лютого, 2023 р., 15:44
ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Житомирській області, запрошує працівників закладів дошкільної освіти регіону долучитися до крос-секторального проєкту. Це можливості для вихователів здобути нові навички та знання, а для дітей можливість наздогнати пропущений з якихось причин навчальний матеріал.
08 Лютого, 2023 р., 12:29
Кабінет Міністрів України затвердив механізм переведення таких студентів з контракту на місця державного замовлення в закладах фахової передвищої та вищої освіти.
20 Січня, 2023 р., 15:03
Сьогодні, 20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.
16 Січня, 2023 р., 14:23
З 02 січня 2023 року по 01 квітня 2023 року проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та до військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів.