09 Липня, 2023 р., 17:22
Європейський центральний банк запропонував найбільш здібним українським студентам стипендію. Про це йдеться на сайті ЄCB.
09 Липня, 2023 р., 14:01
Конкурс на їх отримання оголосила Київська школа економіки (КШЕ). Отримати фінансову допомогу зможуть 700 вступників. Програма повністю покриває вартість навчання і частково проживання.
03 Липня, 2023 р., 10:20
У 2023 році університети випустили 1338 фахівців спеціальності «Геодезія та землеустрій», у програму підготовки яких вперше було включено методологію з розроблення комплексних планів просторового розвитку громад. Цю методологію підготувала Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО на основі результатів проектів, реалізованих у Пісочинській та Роганській громадах Харківщини.
30 Червня, 2023 р., 10:55
«Що ви хотіли б знати про кібербулінг?» ЮНІСЕФ поставили це запитання молодим людям і отримали тисячі відповідей з усього світу. Фахівці ЮНІСЕФ, міжнародні експерти з питань кібербулінгу та захисту дітей і об'єдналися з Facebook, Instagram та Twitter, щоб відповісти на запитання та дати поради щодо способів боротьби з онлайн-булінгом.
27 Червня, 2023 р., 14:44
Розпочала роботу консультативна телефонна лінія з питань вступної кампанії 2023 року, повідомляють у Міністерстві освіти і науки.
27 Червня, 2023 р., 13:42
Відповідно до Порядку проведення НМТ цього року предметом апеляції є порушення процедури проведення тестування в екзаменаційному центрі, що може вплинути на об'єктивність результату тесту.
20 Червня, 2023 р., 14:51
У 2023 році випускники шкіл минулих років можуть подати для вступу результати тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2020-2021 років або результати НМТ 2022 року.
19 Червня, 2023 р., 14:10
Під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася нарада, присвячена викликам, з якими стикаються українці, що шукають притулку на території Республіки Польща. Зокрема, йшлося про право наших співвітчизників на безкоштовну освіту в сусідній країні.
14 Червня, 2023 р., 11:50
Змагання «ЗНО математика BOT Challenge» п’ятий рік поспіль заохочує українських школярів поліпшити знання з математики. У 2023 доєдналася рекордна кількість учасників з усієї України — 37506.