01 Листопада, 2023 р., 12:45
У селі Михайлівка Коростенського району відбувся шкільний ярмарок на підтримку воїнів ЗСУ, на якому зібрали понад 2 000 гривень. Учасниками заходу стали учні, батьки, вчителі та інші працівники Михайлівської гімназії.
05 Жовтня, 2023 р., 20:00
На території Олевської громади пройшов святковий захід до Дня працівників освіти.
04 Жовтня, 2023 р., 13:59
6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.
29 Вересня, 2023 р., 09:38
Чули, що рожевий для дівчаток, а синій для хлопчиків? Це гендерні стереотипи. З ними хоча б раз в житті стикалася кожна людина. Важливо залишити їх у минулому та будувати нове прогресивне суспільство.
22 Вересня, 2023 р., 10:19
21 вересня з робочим візитом до університетів Житомира завітали заступник Міністра освіти й науки України Михайло Винницький, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець та директорка Департаменту освіти і науки ОВА Наталія Осипович.
18 Вересня, 2023 р., 12:19
Кардамон, розмарин та шафран незамінні елементи на вашій кухні? Тоді освітній серіал про шеф-кухаря точно для вас! Перетворюйте своє захоплення на професію. Переглядайте новий серіал від Дія.Освіта та дізнавайтеся всі тонкощі роботи на кухні.
13 Вересня, 2023 р., 10:35
Дізнайтесь більше про містобудування разом з Дія.Освіта. У новому серіалі «Урбаністика» дізнаєтеся, як зробити місто інклюзивним та комфортним.