01 Грудня, 2020 р., 09:39
Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН 30 листопада 2020 року.
16 Листопада, 2020 р., 10:03
П'ять порад, як дитині критично оцінити інформацію, яку вона побачила або почула у засобах масової інформації, соціальних мережах чи від друзів:
19 Жовтня, 2020 р., 09:33
16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.
07 Жовтня, 2020 р., 12:07
З приходом золотої осені Михайлівський ДНЗ «Сонечко» задзвенів дитячими голосами, сміхом, веселими піснями. Нарешті наш колектив зміг знову огорнути любов'ю та піклуванням найменших і найважливіших – дітей, маленьких українців.
01 Вересня, 2020 р., 16:12
Меблі (стіл учнівський 1-місний з полицею, антисколіозний та стілець) для всіх першокласників Коростенського району закуплено за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та співфінансування в розмірі 10% з районного бюджету.
28 Серпня, 2020 р., 09:38
До Коростенської районної державної адміністрації надходить велика кількість запитань щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Коростенського району на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID–19. Роз`яснення надають спеціалісти сектору освіти Коростенської РДА.
05 Серпня, 2020 р., 09:25
Вступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет через помилки у документах про повну загальну середню освіту, необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП “Інфоресурс”), надіславши на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua відповідного електронного листа.
30 Липня, 2020 р., 19:07
З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.
24 Червня, 2020 р., 15:49
Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано встановити здобувачів освіти, які бажають пройти ДПА і видавати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них відповідно до такого бажання. Про це йдеться у листі-роз’ясненні, надісланому керівникам закладів освіти і оприлюдненому на сайті МОН сьогодні, 22 червня 2020 року.
18 Червня, 2020 р., 15:36
Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний Закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.