22 Травня, 2023 р., 17:12
Заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець взяв участь у брифінгу щодо організації та проведення НМТ-2023 на Житомирщині.
19 Травня, 2023 р., 10:53
Терміни вступу до профтехів заклади визначають самостійно. Зазвичай, вступна кампанія триває до 31 серпня, з можливістю додаткового набору на вільні місця до 1 листопада.
24 Квітня, 2023 р., 09:58
Триває реєстрація учасників на складання НМТ. Станом на понеділок майбутні випускники Житомирщини вже створили 7 138 персональних кабінети, з них 6 854 отримали повідомлення про успішну реєстрацію.
21 Квітня, 2023 р., 09:34
«Найбільший урок у світі» — це всесвітня ініціатива створена Project Everyone та UNICEF націлена поширити обізнаність про Цілі Сталого Розвитку серед молоді і дітей, та надихнути їх стати тим поколінням, що змінює світ.
17 Квітня, 2023 р., 14:14
Навчайтеся протистояти кіберзагрозам: Google запускає в Україні онлайн-гру «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»
09 Квітня, 2023 р., 10:15
Презентовано навчальний проєкт для школярів «100 причин пишатися тим, що я – українець». Його розробили освітяни з дистанційної школи «Unicorn School» у партнерстві зі спеціалістами Асоціації інноваційної та цифрової освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.
03 Квітня, 2023 р., 12:50
ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» запрошує всіх долучитися до написання радіодиктанту від Пса Патрона! Чекатимемо на відвідувачів на Дитячих точках СПІЛЬНО в області для спільного написання диктанту.
03 Квітня, 2023 р., 12:36
Відсьогодні розпочалася реєстрація учасників національного мультипредметного тесту. Вона триватиме до 03 травня 2023 року.
26 Березня, 2023 р., 11:23
Щороку для студентів, аспірантів і викладачів відкриваються сотні стипендіальних програм у різних країнах світу. UNICEF Ukraine пропонує 5 популярних європейських грантів, які дають шанс повчитися в університеті своєї мрії.