Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

Законодавство у сфері протидії людьми

Закон України «Про протидію людьми»

Закон України «Про ратифікацію Конвенції Організації Об'єднаних  Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі  людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання   за неї і Протоколу проти незаконного ввозу   мігрантів по суші, морю і повітрю)

Закон України «Про соціальні послуги»

Витяг з Кримінального Кодексу України

Витяг із Кодексу України про адміністративні правопорушення

Постанова Кабінету Міністрів України  від 23 травня 2012 р. № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України  від 25 липня 2012 р. № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України   від 21 березня 2012 р. № 350
«Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015року»

Статті та корисні поради

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ТА КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Конкурс дитячого малюнка теми: «Ні!!! Домашньому насильству» та «НІ!!! Торгівлі людьми»

Легальне працевлаштування за кордоном

Ви плануєте вийти заміж за іноземця

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон

Телефони неурядових організацій за кордоном, які надають допомогу іноземцям

Якщо Ви їдете навчатись за кордон

Якщо Ви їдете працювати за кордон

03 Лютого, 2022 р., 10:35
Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 35 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 11 жінкам з Коростенського району.
18 Січня, 2022 р., 12:51
Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547.
29 Грудня, 2021 р., 15:48
Міністерство соціальної політики України, як загальнодержавний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статi, з метою підвищення рiвня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища підготувало тематичний відеоролик, який можна переглянути ТУТ.
21 Грудня, 2021 р., 14:39
Реалізація проєктів з «ООН Жінки» щодо інтеграції ґендерних питань у реформу місцевого самоврядування є важливим кроком політики Мінрегіону. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий під час засідання Наглядової Ради проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», що фінансується Урядом Канади.
26 Жовтня, 2021 р., 11:26
Кожна дитина має право на захист, і сьогодні поговоримо про таку проблему, як насильство над дитиною. Дитина може відчути прояви насильства у родині або за межами домівки. Тому, аби захистити дитину від будь-яких форм насильства, кожен громадянин повинен бути небайдужим і повинен знати, куди можна звернутися у разі виявлення такої ситуації.
02 Вересня, 2021 р., 11:54
17 Серпня, 2021 р., 16:32
Незабаром, 19 вересня буде святкуватися Всесвітній день батька. Це свято досить молоде, але має особливе значення. З метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві, усвідомлення важливості ролі батька в житті дитини, виховання любові, поваги, уваги до батьків, мотивації дітей і батьків до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, взаєморозуміння між батьками та дітьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області оголошується районний онлайн-конкурс з нагоди відзначення дня Батька «Розкажи світу про свого тата!».
29 Липня, 2021 р., 16:20
Сьогодні об 11.00 год. в актовій залі Коростенської районної державної адміністрації відбулось засідання за «круглим столом» з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми за участю суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та територіальних громад району.
22 Липня, 2021 р., 13:13
Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Наша держава – це країна, з якої, як правило, здійснюється експорт жінок на світові ринки сексіндустрії  – в Туреччину, Італію, Польщу, Іспанію, Німеччину, країни колишньої Югославії, Угорщину, Чехію, Грецію, Російську Федерацію, Об’єднані Арабські Емірати, Ізраїль, Сполучені Штати Америки та інші країни.
05 Липня, 2021 р., 17:05
02 липня 2021 року в приміщенні КП «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» Житомирської обласної ради керівництвом області відзначено переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!»  у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки.  За результатами онлайн-голосування та згідно з положенням конкурсу в кожній номінації визначено 10 переможців.