Логотип Diia Державний Герб України

Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

Законодавство у сфері протидії людьми

Закон України «Про протидію людьми»

Закон України «Про ратифікацію Конвенції Організації Об'єднаних  Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі  людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання   за неї і Протоколу проти незаконного ввозу   мігрантів по суші, морю і повітрю)

Закон України «Про соціальні послуги»

Витяг з Кримінального Кодексу України

Витяг із Кодексу України про адміністративні правопорушення

Постанова Кабінету Міністрів України  від 23 травня 2012 р. № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України  від 25 липня 2012 р. № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України   від 21 березня 2012 р. № 350
«Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015року»

Статті та корисні поради

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ТА КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Конкурс дитячого малюнка теми: «Ні!!! Домашньому насильству» та «НІ!!! Торгівлі людьми»

Легальне працевлаштування за кордоном

Ви плануєте вийти заміж за іноземця

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон

Телефони неурядових організацій за кордоном, які надають допомогу іноземцям

Якщо Ви їдете навчатись за кордон

Якщо Ви їдете працювати за кордон

21 Грудня, 2022 р., 13:06
20 грудня 2022 року Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердив операційний план з її реалізації на 2022 - 2024 роки.
14 Грудня, 2022 р., 18:39
Постраждалими від торгівлі людьми є особи, яких окупаційна влада використовувала у збройних конфліктах, змушувала до примусової праці чи рабства. Кожен постраждалий, в тому числі на тимчасово окупованих територіях, має право на комплексну допомогу від держави.
13 Грудня, 2022 р., 11:36
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, у поточному році зареєстровано 8992 звернень щодо фактів домашнього насильства, з них 22 звернення від дітей, 1123 – від чоловіків, 7847 – від жінок.
30 Листопада, 2022 р., 15:24
До 10 грудня в Україні триватиме кампанія з протидії насильству. Це проблема, яка актуалізувалася ще 8 років тому з початком агресії російської федерації у 2014 році. А з повномасштабною війною рф проти України особливо загострилася.
28 Листопада, 2022 р., 10:59
Через повномасштабну російську агресію мільйони українців стали біженцями. 90% з них – жінки та діти. Будь-хто з них може опинитися під загрозою торгівлі людьми, потрапити до сексуального чи трудового рабства.
15 Серпня, 2022 р., 12:50
12 серпня Урядом схвалено Державну стратегію забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та затверджено операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки”.
03 Лютого, 2022 р., 10:35
Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 35 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 11 жінкам з Коростенського району.
18 Січня, 2022 р., 12:51
Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547.
29 Грудня, 2021 р., 15:48
Міністерство соціальної політики України, як загальнодержавний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статi, з метою підвищення рiвня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища підготувало тематичний відеоролик, який можна переглянути ТУТ.