Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

Законодавство у сфері протидії людьми

Закон України «Про протидію людьми»

Закон України «Про ратифікацію Конвенції Організації Об'єднаних  Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі  людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання   за неї і Протоколу проти незаконного ввозу   мігрантів по суші, морю і повітрю)

Закон України «Про соціальні послуги»

Витяг з Кримінального Кодексу України

Витяг із Кодексу України про адміністративні правопорушення

Постанова Кабінету Міністрів України  від 23 травня 2012 р. № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України  від 25 липня 2012 р. № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України   від 21 березня 2012 р. № 350
«Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015року»

Статті та корисні поради

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ТА КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Конкурс дитячого малюнка теми: «Ні!!! Домашньому насильству» та «НІ!!! Торгівлі людьми»

Легальне працевлаштування за кордоном

Ви плануєте вийти заміж за іноземця

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон

Телефони неурядових організацій за кордоном, які надають допомогу іноземцям

Якщо Ви їдете навчатись за кордон

Якщо Ви їдете працювати за кордон

14 Травня, 2021 р., 10:07
До уваги жителів Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Лугинської селищної, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад Коростенського району!
06 Травня, 2021 р., 14:13
16 Квітня, 2021 р., 15:38
З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу, української нації, її культури і побуту; виховування глибоких почуттів любові та пошани до батьків, свого роду департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.
04 Березня, 2021 р., 14:01
09.03.2021 з 11:30 до 12:30 на Facebook-сторінці Національного бюро «Креативна Європа» в Україні в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні, вчетверте відбудеться онлайн-дискусія на тему «Жіноче лідерство в креативних індустріях».
04 Березня, 2021 р., 13:47
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».
02 Березня, 2021 р., 09:26
Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:
10 Грудня, 2020 р., 15:01
08-09.12.2020 року Міністерством соціальної політики України організовано навчальний тренінг на тему: «Практичне впровадження гендерної рівності на обласному та місцевому рівнях» для відповідальних осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, реалізації державної гендерної політики, в якому взяла участь спеціаліст відділу сімейної та гендерної політики управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.
10 Грудня, 2020 р., 12:26
В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс малюнка серед учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурс шкільної газети серед учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».
27 Листопада, 2020 р., 14:00
У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція ,,16 днів проти насильства”. Основними завданнями цієї акції є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.
16 Листопада, 2020 р., 09:18
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі малюнка для учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурсі шкільної газети для учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».