Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

Законодавство у сфері протидії людьми

Закон України «Про протидію людьми»

Закон України «Про ратифікацію Конвенції Організації Об'єднаних  Націй проти транснаціональної організованої злочинності та протоколів, що її доповнюють (Протоколу про попередження і припинення торгівлі  людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання   за неї і Протоколу проти незаконного ввозу   мігрантів по суші, морю і повітрю)

Закон України «Про соціальні послуги»

Витяг з Кримінального Кодексу України

Витяг із Кодексу України про адміністративні правопорушення

Постанова Кабінету Міністрів України  від 23 травня 2012 р. № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України  від 25 липня 2012 р. № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Постанова Кабінету Міністрів України   від 21 березня 2012 р. № 350
«Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015року»

Статті та корисні поради

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ТА КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Конкурс дитячого малюнка теми: «Ні!!! Домашньому насильству» та «НІ!!! Торгівлі людьми»

Легальне працевлаштування за кордоном

Ви плануєте вийти заміж за іноземця

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон

Телефони неурядових організацій за кордоном, які надають допомогу іноземцям

Якщо Ви їдете навчатись за кордон

Якщо Ви їдете працювати за кордон

22 Липня, 2021 р., 13:13
Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Наша держава – це країна, з якої, як правило, здійснюється експорт жінок на світові ринки сексіндустрії  – в Туреччину, Італію, Польщу, Іспанію, Німеччину, країни колишньої Югославії, Угорщину, Чехію, Грецію, Російську Федерацію, Об’єднані Арабські Емірати, Ізраїль, Сполучені Штати Америки та інші країни.
05 Липня, 2021 р., 17:05
02 липня 2021 року в приміщенні КП «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» Житомирської обласної ради керівництвом області відзначено переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!»  у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки.  За результатами онлайн-голосування та згідно з положенням конкурсу в кожній номінації визначено 10 переможців.
17 Червня, 2021 р., 11:13
Незабаром, 20 червня, в Україні буде святкуватись День батька. Це свято досить молоде, але має особливе значення. З метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві, усвідомлення важливості ролі батька в житті дитини, виховання любові, поваги, уваги до батьків, мотивації дітей і батьків до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, взаєморозуміння між батьками та дітьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області оголошується районний онлайн-конкурс з нагоди відзначення дня Батька «Мій тато найкращий!».
04 Червня, 2021 р., 10:50
14 Травня, 2021 р., 10:07
До уваги жителів Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Лугинської селищної, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад Коростенського району!
06 Травня, 2021 р., 14:13
16 Квітня, 2021 р., 15:38
З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу, української нації, її культури і побуту; виховування глибоких почуттів любові та пошани до батьків, свого роду департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.
04 Березня, 2021 р., 14:01
09.03.2021 з 11:30 до 12:30 на Facebook-сторінці Національного бюро «Креативна Європа» в Україні в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні, вчетверте відбудеться онлайн-дискусія на тему «Жіноче лідерство в креативних індустріях».
04 Березня, 2021 р., 13:47
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».
02 Березня, 2021 р., 09:26
Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем: