Прозорість і підзвітність

29 Квітня, 2024 р., 12:18
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
22 Квітня, 2024 р., 12:40
19 Квітня, 2024 р., 15:10
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з закладами освіти та охорони здоров’я.
18 Квітня, 2024 р., 15:23
Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
18 Квітня, 2024 р., 15:21
Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.
16 Квітня, 2024 р., 15:13
Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.
13 Квітня, 2024 р., 16:29
12 Квітня, 2024 р., 12:38
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з квадрокоптерами для ЗСУ, деревиною для лікарні та шкіл, укриттям.
12 Квітня, 2024 р., 09:05
Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати. Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.