Прозорість і підзвітність

09 Квітня, 2024 р., 17:03
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
09 Квітня, 2024 р., 14:36
У 2024 році до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) вже приєдналося 7,6 тис. нових користувачів.
05 Квітня, 2024 р., 12:50
Під час брифінгу йшлося про дві закупівлі, які пов’язані з ремонтом гуртожитку та придбанням екскаватора-навантажувача.
04 Квітня, 2024 р., 12:01
Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.
03 Квітня, 2024 р., 15:00
Прийом та обробка великого обсягу листів від різних міністерств та відомств України, а також інших організацій, свідчить про широкий спектр питань, які важливі для розвитку області, а також про відкритість та доступність владних органів для комунікації. Це вказує на великий потенціал для спільної роботи та вирішення різноманітних проблем.
29 Березня, 2024 р., 13:47
29 березня відбулася нарада під керівництвом завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації ЖОВА Олега Хабчука. Предметом обговорення стало завершення процесу електронного декларування доходів державними службовцями за звітний період 2023 року у 2024 році.
28 Березня, 2024 р., 16:49
Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.
28 Березня, 2024 р., 12:16
          27 березня 2024 року під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариси Хоречко  відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
21 Березня, 2024 р., 16:20
Під час брифінгу йшлося про аналіз низки публічних закупівель у березні поточного року із сумою закупівель, яка перевищує 5 мільйонів.
19 Березня, 2024 р., 14:36
В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою “Реалізація права громадян на звернення”.