Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

05 Грудня, 2023 р., 15:32
Сніг пушинками кружляє,
05 Грудня, 2023 р., 12:18
Домашнє насильство – серйозна соціальна проблема, яка включає різні форми зловживання.
04 Грудня, 2023 р., 12:22
Насильство та жорстоке поводження є значними проблемами, які призводять до глибоких фізичних та емоційних страждань, а інколи й до смерті. Ці явища можуть мати різні форми, включаючи фізичне, емоційне, психологічне та сексуальне насильство.
01 Грудня, 2023 р., 16:58
Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.
30 Листопада, 2023 р., 16:29
Заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрій Ярмолицький та начальник Управління соціальної політики Лілія Ситнік з  робочим візитом відвідали Малинську територіальну громаду.
30 Листопада, 2023 р., 15:40
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
30 Листопада, 2023 р., 12:47
30 листопада, відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Коростенській районній військової адміністрації, під керівництвом заступника начальника Коростенської РВА голови Координаційного центру Юрія Ярмолицького.
29 Листопада, 2023 р., 17:24
Сьогодні, 29 листопада, під головуванням заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктора Градівського відбулася нарада  з питань надання соціальних послуг в територіальних громадах Житомирської області.
27 Листопада, 2023 р., 11:23
Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.
27 Листопада, 2023 р., 10:20
У 2022 році завдяки проєкту rechi support 1008 дітей із внутрішньо переміщених сімей отримали подарунки до дня Святого Миколая від небайдужих українців.