24 Січня, 2024 р., 10:14
Долучайтеся до навчальних тренінгів від сертифікованих тренерів, членів Української асоціації раннього втручання.
16 Січня, 2024 р., 11:04
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати.
04 Січня, 2024 р., 14:13
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
25 Грудня, 2023 р., 18:30
Кожна дитина заслуговує на увагу і турботу. Їх щасливі усмішки – це безцінний скарб і найбільша нагорода.
15 Грудня, 2023 р., 10:08
В українському інтернет-просторі, особливо серед підлітків, наразі поширюється серіал російського виробництва, який романтизує насилля, кримінал та естетику, що характерна для країни-агресора. Цей контент містить ворожу пропаганду, що в умовах війни в Україні становить серйозну загрозу.
23 Листопада, 2023 р., 10:45
Не кожна доросла людина здатна оговтатися від болю та емоційного навантаження, спричиненого втратою близької людини та виникненням відчуття самотності й відсутності сенсу життя.
22 Листопада, 2023 р., 08:52
Навіть у складні часи пам’ятайте про прості та веселі ігри — вони відволікають, допомагають виплеснути емоції та якийсь час безтурботно порадіти  Вимкніть серйозність та запропонуйте дитині помалювати «Каляки-маляки».
21 Листопада, 2023 р., 09:16
У соціальних мережах діти можуть наразитися на цькування від однолітків. Така форма агресії отримала назву кібербулінг. Тож наводимо кілька порад, як діяти батькам у таких випадках.