Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

14 Квітня, 2021 р., 09:45
13 квітня о 18:39 на пункт зв’язку частини Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення від жительки району про те, що у полі неподалік від траси Київ-Ковель знаходиться велика рогата худоба (корова), яка не може самотужки вилізти з ями, в якій опинилася.
12 Квітня, 2021 р., 09:48
За повідомленням начальника Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, в основному гасили багаття та залишки сухої рослинності. Однак, мали місце декілька випадків, в результаті яких ліквідовано загоряння господарських будівель та вагончика.
12 Квітня, 2021 р., 09:32
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
09 Квітня, 2021 р., 14:47
9 квітня о 01:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в м. Овруч. Про це рятувальників сповістили власники.
06 Квітня, 2021 р., 21:53
Упродовж минулої доби на території області вогнеборцями ліквідовано 11 загорянь сухої рослинності та чагарників, що сталися на відкритих територіях, як в межах населених пунктів так і поблизу них. Загалом вогнем пройдено 21 га території.
03 Квітня, 2021 р., 18:16
03 квітня працівниками Народицького РС УДСНС України у Житомирській області було проведено рейд в житлових домогосподарствах смт Народичі, с. Ласки поблизу яких розташовані поля де протягом 2020 року виникала більша кількість пожеж та лісові масиви.
03 Квітня, 2021 р., 10:35
1 квітня внаслідок випалювання сухої трави опіки різного ступеню тяжкості отримали троє жителів Житомирщини.
28 Березня, 2021 р., 10:43
27 березня рятувальники Житомирщини розпочали широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у природних екосистемах, на сільгоспугіддях, в житловому секторі під час прибирання присадибних ділянок у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року.
27 Березня, 2021 р., 17:57
Минулої доби в екосистемах семи районів області виникли пожежі, внаслідок яких вигоріло 22 га сухої трави. В деяких районах бійці ДСНС виїжджали на гасіння сухостою навіть по декілька разів.
22 Березня, 2021 р., 18:07
Переважна кількість займань в природних екосистемах трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об’єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків.