Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

18 Квітня, 2023 р., 11:55
Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.
13 Квітня, 2023 р., 10:39
Дорогі брати і сестри! З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Коростенського району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення.
06 Квітня, 2023 р., 10:35
04 Квітня, 2023 р., 16:34
Унаслідок широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну майже половина території нашої держави потенційно була забруднена мінами й вибухонебезпечними предметами. Вже зараз на них підірвалися, загинули й дістали поранення сотні цивільних та дітей.  За таких умов кожен українець має ґрунтовно знати й неухильно дотримуватись правил безпечної поведінки в умовах наявності мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП).
04 Квітня, 2023 р., 16:29
4 квітня 2023 року з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки та розмінування на Коростенщині сплановано та проведено ряд тематичних заходів.
03 Квітня, 2023 р., 12:47
Варварське вторгнення 24 лютого 2022 року ознаменувало кульмінацію восьмирічної агресії Російської Федерації проти України та необхідність переоцінки усталеної протягом останніх кількох десятиліть парадигми сприйняття питань війну і миру – найважливіших з тих, з якими має справу людство. Підрив віри і довіри до світового порядку, що сформувався після Другої світової війни та отримав дотеперішніх рис після завершення (або інсценування завершення, як тепер здається) Холодної війни, набуває незворотного характеру. Такий процес вимагає реформи підходів до підтримання міжнародного миру та безпеки, адже на сьогодні перспективи повноцінного збереження попереднього формату, побудованого навколо ООН і похідних інституцій, виглядають радше ілюзорними.
31 Березня, 2023 р., 12:16
Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.
28 Березня, 2023 р., 11:31
28 Березня, 2023 р., 11:05
Щороку навесні лісівники та рятувальники ретельно готуються до пожежонебезпечного періоду. Аби перевірити ступінь готовності працівників лісової охорони до виконання покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з пожежами в лісах Житомирської області, за участю представників ДСНС тривають спільні огляди лісових пожежних станцій.
23 Березня, 2023 р., 15:33