Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

14 Березня, 2021 р., 10:32
Управління ДСНС України у Житомирській області наголошує, що кожна друга пожежа у період інтенсивної експлуатації приладів опалення спричинена саме порушенням вимог щодо безпечного використання та влаштування печей і плит на твердому паливі, а також різноманітних електрообігрівачів. Нерідко на таких пожежах гинуть чи отруюються продуктами горіння люди, звісно, вигорають і помешкання. А залишитися серед зими без даху над головою – це морально складна і фінансово непідйомна для звичайної родини ситуація.
11 Березня, 2021 р., 13:24
Неподалік міста Коростеня, за межами села Клочеве рятувальники ліквідували загорання сухої рослинності площею понад два гектари, врятувавши житловий будинок, де мешкає бабуся з донькою та двома неповнолітніми онуками. Про подію о 12 годині 33 хв. повідомила староста с. Кожухівка.
09 Березня, 2021 р., 14:14
8 березня о 19:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на 2 господаря у м. Овруч Коростенського району. Про це рятувальників сповістила жінка, яка проживає в другій частині помешкання і відчула їдкий запах диму.
09 Березня, 2021 р., 14:13
8 березня о 01:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на полі, поблизу м. Малин.
05 Березня, 2021 р., 12:19
3 лютого Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект № 3755 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж.
02 Березня, 2021 р., 10:45
1 березня о 03:55 по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляній господарчій будівлі в смт Чоповичі Малинського району. До прибуття вогнеборців власник намагався загасити полум’я самостійно, однак йому це не вдалося.
25 Лютого, 2021 р., 16:48
25 лютого працівниками Коростенського МРВ управління ДСНС України у Житомирській області проведено позапланову перевірку КУ "Пугачівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради.
25 Лютого, 2021 р., 09:18
24 лютого о 20 годині 45 хвилин надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Бехи. По прибутті рятувальників до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено дерев'яну веранду та є загроза розповсюдження пожежі по всій площі будівлі.
24 Лютого, 2021 р., 11:06
Упродовж минулої доби на Житомирщині рятувальники ліквідували 6 пожеж, дві з яких – в спорудах господарського призначення в Лугинському районі.
24 Лютого, 2021 р., 11:02
22 лютого о 08:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога водієві транспортного засобу, який з’їхав з автодороги на засніжене узбіччя, щоб пропустити машину, і авто опинилося у кюветі. Пригода трапилася на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, поблизу с. Малий Дивлин Лугинського району.