Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

24 Січня, 2023 р., 11:58
За період з 16 січня по 20 січня 2023 року були проведені профілактичні відпрацювання в Бондарівському старостинському окрузі Ушомирської сільської ради, смт. Першотравене Гладковицької ОТГ, с. Станційне Лугинської ОТГ, м. Малин, с.Стовпинка та с. Забороче Олевської ОТГ, с. В’язівка, с. Закусили, с. Жерев, с. Болотниця Народицької ОТГ Коростенського району.
23 Січня, 2023 р., 13:18
Вчора ввечері рятувальники гасили пожежу у дерев’яній оселі. Подія сталася у с. Калинівка Коростенського району.
18 Січня, 2023 р., 12:51
Пам’ятайте, що до місця події вже прямують всі екстерні служби.
13 Січня, 2023 р., 17:24
Чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але впливає на організм навіть у невеликій концентрації та може призвести до смерті. Він утворюється в процесі горіння та не має запаху, смаку або кольору. Саме тому для його ідентифікації необхідний спеціальний прилад — детектор чадного газу.
11 Січня, 2023 р., 11:34
Зранку 11 січня до пожежно-рятувального підрозділу Овруччини надійшло повідомлення про пожежу в селі Невгоди. Прибувши до місця виклику, було встановлено, що пожежа виникла в середині житлового будинку. В ході проведення розвідки в одній із кімнат рятувальниками було виявлено власника оселі, який вже не подавав ознаків життя. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено стіни і стелю будинку.
03 Січня, 2023 р., 10:19
2 січня Овруцькі рятувальники провели профілактичне відпрацювання серед жителів Ігнатпільського старостинського округу.
03 Січня, 2023 р., 09:48
Щоб не сталося біди - суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час використання! Основні правила використання генераторів:
29 Грудня, 2022 р., 11:33
Робота рятувальників полягає не тільки в ліквідації наслідків різного роду надзвичайних ситуацій, а й у попередженні їх виникнення. Саме таку роботу днями було проведено серед населення Гладковицької громади.
22 Грудня, 2022 р., 16:06
21 грудня о 12 год. 10 хв. рятувальники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Бігунь.
21 Грудня, 2022 р., 13:25
З метою запобігання нещасних випадків на водоймах рятувальники проводять рейди та вкотре нагадують громадянам правила безпечної поведінки на льоду.