Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

02 Листопада, 2021 р., 15:35
Період зимівлі дуже важливий в житті водних біоресурсів. З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на їх поведінку.
23 Жовтня, 2021 р., 12:24
Питання утилізації небезпечних відходів є надзвичайно актуальним для розвитку сталого та екологічного свідомого сільського господарства. Забезпечення прозорих та зрозумілих механізмів поводження з такими відходами для сільськогосподарських виробників є надзвичайно важливою умовою належного розвитку як сільських територій так і аграрного сектору у цілому.
20 Жовтня, 2021 р., 12:44
Інформуємо суб’єктів господарювання щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які спрямовуються для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь (далі – бюджетні кошти), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 №886.
18 Жовтня, 2021 р., 08:10
Доводимо до відома, що Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).
07 Жовтня, 2021 р., 21:48
Вчора відповідна постанова була затверджена на засіданні Кабінету Міністрів України, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 року № 1209 якою ми користувались для обчислення розміру відшкодування збитків, внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів.
07 Жовтня, 2021 р., 15:24
Оголошується конкурс бізнес-проєктів у рамках реалізації Порядку надання і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються суб’єктам малого та середнього підприємництва для виплати часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 15 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік» (додаток 7).
07 Жовтня, 2021 р., 11:17
Уряд схвалив зміни до Кримінального кодексу України в частині посилення відповідальності за злочини проти довкілля.
30 Вересня, 2021 р., 14:20
29 вересня 2021 року об 11:00 відбулася нарада з представниками органів місцевого самоврядування, з метою розгляду актуальних питань з охорони навколишнього природнього середовища на підзвітних територіях громад та району а також напрацювання шляхів їх вирішення у приміщенні Турчинецького лісництва.
29 Вересня, 2021 р., 15:33
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА станом на 28 вересня у всіх категоріях господарств Житомирської області зернові та зернобобові культури зібрано на площі 279,7 тис. га, що становить 50% до прогнозу, при середній урожайності 45,1 ц/га. Крім того намолочено 1260,7 тис. тонн зерна, що на  300,0 тис. тонн більше ніж було зібрано у минулому році за відповідний період. Також ранніх зернових та зернобобових культур з площі 256,1 тис. га намолочено 1173,3 тис. тонн, урожайність яких склала 45,8 ц/га.
28 Вересня, 2021 р., 12:54
«Регіональний тиждень» - це спеціальна програма заходів адресної підтримки громад Житомирського регіону у наступних напрямках: