Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

16 Січня, 2023 р., 12:39
Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик у блозі на Ліга.net.
12 Січня, 2023 р., 16:20
За перший тиждень січня 245 підприємців отримали кредити за урядовою програмою “Доступні кредити 5-7-9%” на загальну суму 129 млн грн. З початку дії програми (лютий 2020 року) банки видали бізнесу 53,1 тисячі кредитів на 166 млрд грн.
10 Січня, 2023 р., 09:54
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, в межах програми з напрямком «Своя справа» погоджено мікрогрант для 3-х суб’єктів області на побудову теплиці для вирощування саджанців сезонних ягід, овочів, квітів і пряних трав.
27 Грудня, 2022 р., 11:25
Так, відповідно до Порядку надання державних гарантій на портфельній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 723 (із змінами), 1092 сільськогосподарські товаровиробники Житомирської області скористалися послугами кредитування.
09 Грудня, 2022 р., 15:23
Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів). Завдяки підтримці урядів Канади, Японії та Minderoo Foundation українські фермери отримають близько 31 000 зернових рукавів, місткістю 200 тон кожен, що забезпечить зберігання 30% від загальнонаціональної потреби.
02 Грудня, 2022 р., 11:15
Через збройну агресію росії український агросектор зазнав збитків на мільярди гривень та сотні мільйонів доларів США. Житомирська область в її північній частині також зазнала руйнувань, у тому числі і в аграрному секторі. Одними із таких підприємств є ТОВ «Агрохолдинг МС», ТОВ «ВП «Полісся», ФГ «Дубовий гай» та інші.
30 Листопада, 2022 р., 11:51
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», статей 27,34,37,38 Закону України «Про тваринний світ», пунктів 4.5, 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України 15.02.1999 р. № 19, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року № 269/3562, на підставі на листа Інституту рибного господарства НААН України від 16.11.2022 р. № 459-11/22, з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри, збільшення їх запасів у водоймах у зоні контролю Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області.
10 Листопада, 2022 р., 13:01
Інформуємо про оголошення першого конкурсного відбору проектів для фінансування в межах Дунайської транснаціональної програми на 2021-2027 роки у рамках реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону. До участі будуть запрошені потенційні заявники з 14 країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зокрема України.
01 Листопада, 2022 р., 11:31
Період зимівлі дуже важливий в житті водних біоресурсів. З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на їх поведінку. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, сповільнюються процеси росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники. В цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до заглиблення дна річок і озер – зимувальні ями.
19 Жовтня, 2022 р., 14:13
13 жовтня розпочався другий етап прийому заявок на отримання рукавів для зберігання зерна. Міністерство аграрної політики та продовольства України та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочали другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки до 9 жовтня. Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через Державний аграрний реєстр (ДАР).