Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

23 Березня, 2023 р., 12:18
Приблизно 2 мільйони українців різного етнічного походження сповідують Іслам. Мусульмани - невід’ємна частина українського суспільства.
19 Березня, 2023 р., 16:15
Держспецзв'язку попереджає: завантаження зламаного програмного забезпечення – небезпечне. Зазвичай таке ПЗ розповсюджується за допомогою торент-трекерів, чим  активно користуються зловмисники, в тому числі російські спецслужби, які додають до зламаного ПЗ шкідливий код. Про це йдеться у звіті Держспецзв'язку Russia’s Cyber Tactics: Lessons Learned 2022.
16 Березня, 2023 р., 11:21
29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.
14 Березня, 2023 р., 12:08
Держкомтелерадіо з 01 березня до 01 травня 2023 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
09 Березня, 2023 р., 19:22
У зв'язку з численними порушеннями професійної журналістської етики та стандартів під час поширення інформації про нещодавню страту українського героя російськими окупантами, Інститут масової інформації надав для представників медіа 10 рекомендацій про те, як робити матеріали про загиблих військових.
06 Березня, 2023 р., 16:11
06 Березня, 2023 р., 14:32
Звертаємо увагу представників медіа, що наказом Головнокомандувача Збройних сил України доповнено перелік інформації, яку не можна розголошувати у період дії воєнного стану. Відповідні зміни були внесені до наказу Головнокомандувача ЗСУ від 3 березня 2022 року № 73 «Про організацію взаємодії між Збройними Силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами).
21 Лютого, 2023 р., 11:55
Сьогодні - у Міжнародний день рідної мови, який щорічно відзначається 21 лютого,- буде проведений п’ятий онлайн-диктант кримськотатарською мовою.
08 Лютого, 2023 р., 13:07
Програмне забезпечення покликане полегшити комунікацію між родинами оборонців, які перебувають у полоні чи зникли безвісти за особливих обставин, та залученими до їхнього пошуку та звільнення посадовцями.
02 Лютого, 2023 р., 17:55
31 березня 2023 року набуває чинності Закон України «Про медіа», який докорінно змінює підходи до політики регулювання у сфері телебачення і радіомовлення та розширює повноваження Національної ради у питаннях надання й використання аудіовізуальних сервісів на території України.