Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

27 Квітня, 2023 р., 11:28
Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.
26 Квітня, 2023 р., 09:20
Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?
26 Квітня, 2023 р., 08:37
25 Квітня, 2023 р., 08:13
24 Квітня, 2023 р., 09:27
21 Квітня, 2023 р., 14:52
Важливою подією України, участь в якій взяв начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Сергій Кириченко, заступниця голови Коростенської районної ради Олена Харченко, голови територіальних громад Коростенського району, став Міжнародний Саміт Міст та Регіонів України «Партнерство заради Перемоги», що відбувся 20 квітня 2023року у Києві в межах Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
21 Квітня, 2023 р., 09:30
Ось деякі поради, які можуть допомогти вам впоратися зі стресом. Оберіть з них найбільш зручні для себе та намагайтеся дотримуватися їх якомога частіше.
20 Квітня, 2023 р., 12:20
У межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?
20 Квітня, 2023 р., 10:20
Номери телефонів в Україні
19 Квітня, 2023 р., 13:17
Коли думки немов рій бджіл, йдіть по ручку і листочок. Запишіть від руки все, за що ви вдячні (в цілому або саме сьогодні). Це заспокоїть та зосередить на хорошому.