Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

04 Травня, 2023 р., 10:10
У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.
03 Травня, 2023 р., 08:30
Особливо, якщо не звикли звертатися за психологічною підтримкою. Якщо звикли думати, що впораєтесь самостійно. Якщо соромно, боляче і неясно, з чого почати розмову із незнайомою людиною. Але так потрібно, щоб хтось прямо зараз вислухав.
02 Травня, 2023 р., 09:19
Якщо зараз камінь у грудях, подихайте разом з нами. Повільне дихання допоможе прийти до тями.
01 Травня, 2023 р., 08:36
28 Квітня, 2023 р., 09:27
Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Буває, тривожні думки ніяк не дають заснути. Лежиш отак всю ніч. А в ранці не можеш встати і почати день. Це вказує на сильний стрес.
27 Квітня, 2023 р., 11:28
Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.
26 Квітня, 2023 р., 09:20
Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?
26 Квітня, 2023 р., 08:37
25 Квітня, 2023 р., 08:13