Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

23 Травня, 2023 р., 09:33
День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України.
22 Травня, 2023 р., 12:03
МКІП разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів щодо кібербезпеки під час війни.
18 Травня, 2023 р., 17:05
Вишита ніжними, тендітними, люблячими руками мами вишиванка, сьогодні і завжди була надійним оберегом кожного українця.
15 Травня, 2023 р., 15:49
Сьогодні, 15 травня 2023 року під керівництвом начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації Ірини Вознюк підсумовувалися результати виконаної роботи.
09 Травня, 2023 р., 09:11
Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.
08 Травня, 2023 р., 12:30
Вона має назву «Листи до вільного Криму». У межах ініціативи всі охочі можуть написати листа незаконно ув’язненим українцям, яких утримують на тимчасово окупованому півострові або депортували до рф.
08 Травня, 2023 р., 10:08
Коли ми стикаємося з втратою, то разом із горем відчуваємо безнадію та відчай. Безпорадність і неможливість щось змінити, щоб повернути близьку людину, – те, що мучить і не дає спокою. Це робить горювання ще тяжчим. Але мусимо жити далі – заради себе, заради тих, хто живий, заради тих, хто пішов.
08 Травня, 2023 р., 08:15
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
05 Травня, 2023 р., 12:05
«Я не знаю, що мені робити», — коли чуємо таке, особливо від близьких, все завмирає всередині. Щире бажання допомогти інколи грає злий жарт: включаються власні емоції, роздавання порад чи навіть спроби протиснути «єдиний правильний варіант». Можна легко загнати співрозмовника у стан ще безпорадніший, ніж був.
04 Травня, 2023 р., 10:14
Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?