Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

02 Червня, 2020 р., 13:59
А найліпшою безкоштовною платформою для цього є система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).
28 Травня, 2020 р., 14:47
Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.
28 Травня, 2020 р., 12:54
Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.
25 Травня, 2020 р., 19:53
Для того, щоб нова платформа була зручною громадянам та максимально пристосованою під їхні потреби, разом із NDI Ukraine - National Democratic Institute цього тижня ми запускаємо онлайн-дослідження щодо платформ із залученням громадян.
15 Травня, 2020 р., 12:36
Документи мають два види архівного зберігання: постійне та тривале — 10 років і тимчасове зберігання — до 10 років.
14 Травня, 2020 р., 13:23
Закон, який значно посилює відповідальність за навмисне пошкодження телекомунікаційних мереж та обладнання, вчора ухвалений Верховною Радою.
07 Травня, 2020 р., 10:28
Електронний документообіг має багато переваг. Економить час та заощаджує витрати на логістику. Але у деяких підприємців залишаються сумніви, чи варто відходити від звичних традицій та освоювати нове. Відповідаємо на поширені запитання та розвінчуємо сумніви.
06 Травня, 2020 р., 15:40
Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Усе це та ще багато іншого та корисного можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг «Дія».
27 Квітня, 2020 р., 12:32
Як працює застосунок «Дій вдома»? Застосунок призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов’язкової самоізоляції на час карантину. В основі — зарубіжний досвід країн, які використовують цифрові інструменти для забезпечення безпеки громадян в період пандемії. Застосунок надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним.
17 Квітня, 2020 р., 16:28
Закон ухвалений за основу в першому читанні. Також депутати проголосували за скорочену подальшу процедуру розгляду – термін подачі правок до другого читання скорочено до 7 днів.Текст закону – за посиланням https://bit.ly/2VEsH8n