Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

04 Січня, 2021 р., 13:45
Для забезпечення ефективної діяльності робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в Коростенській районній державній адміністрації залучаються представники податкової служби, Пенсійного фонду, управління Держпраці в Житомирській області та Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області.
11 Грудня, 2020 р., 09:14
Проблема мобінгу наразі постає досить гостро. Їй присвячуються розвідки, статті та диспути. Ми також вирішили не залишати цю тему поза увагою.
09 Грудня, 2020 р., 13:22
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що на водоймах Житомирської області, з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення їх запасів у водоймах, вводиться заборона на будь-який лов раків з 05.12.2020 р. по 30.06.2021 р., відповідно до Наказу від 03.12.2020р. №82-у «Про встановлення заборони на лов річкових раків».
07 Грудня, 2020 р., 09:33
Четвертого грудня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжила свою роботу з інформування роботодавців та найманих працівників Коростенського району щодо важливості дотримання:
30 Листопада, 2020 р., 14:10
Основною метою роботи виїздної групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  під час обстежень суб’єктів господарювання є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками, а також важливості дотримання:
23 Листопада, 2020 р., 09:00
Під час обстежень суб’єктів господарювання було проведено інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками.
17 Листопада, 2020 р., 10:12
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що на зимувальних ямах у водоймах Житомирської області встановлюється заборона на вилов водних біоресурсів на період з 01 листопада 2020 року до початку весняно-літньої нерестової заборони 2021 року (згідно Наказу про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у період 2020-2021 р.р. №67-у від 27.10.2020р. з Переліком та межами зимувальних ям у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області).
12 Листопада, 2020 р., 16:13
Сьогодні в Коростенській районній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, участь в якому взяли:
18 Вересня, 2020 р., 16:30
Завдяки освітному серіалу кожен дізнається, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. Участь у серіалі взяли представники влади, бізнесу та громадянського суспільства, що працюють з відкритими даними.