Відділ інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

18 Вересня, 2020 р., 16:30
Завдяки освітному серіалу кожен дізнається, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. Участь у серіалі взяли представники влади, бізнесу та громадянського суспільства, що працюють з відкритими даними.
17 Вересня, 2020 р., 12:52
Інститут агроекології та природокористування є провідною науково-дослідною установою з питань визначення наукових засад державної політики в галузі агроекології, економіки, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.
17 Вересня, 2020 р., 11:02
З метою посилення діалогу та співпраці між органами державної влади, правоохоронними органами, громадянським суспільством та міжнародними організаціями щодо захисту професійної діяльності журналістів, забезпечення сприятливих умов для журналістської діяльності відповідно до стандартів Ради Європи сьогодні відбулось онлайн-обговорення «Безпека журналістів в Україні: існуючі виклики та шляхи їх подолання».
11 Серпня, 2020 р., 10:59
ВзаємоДія — це інструменти електронної участі, що дозволять кожному впливати на владу та бути нею.
22 Червня, 2020 р., 15:59
Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.
11 Червня, 2020 р., 12:25
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
02 Червня, 2020 р., 13:59
А найліпшою безкоштовною платформою для цього є система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).
28 Травня, 2020 р., 14:47
28 Травня, 2020 р., 12:54
Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.
25 Травня, 2020 р., 19:53
Для того, щоб нова платформа була зручною громадянам та максимально пристосованою під їхні потреби, разом із NDI Ukraine - National Democratic Institute цього тижня ми запускаємо онлайн-дослідження щодо платформ із залученням громадян.