Діяльність відділу

23 Квітня, 2020 р., 17:50
На Житомирщині триває реалізація національного проєкту «Велике будівництво». Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув, як проходить капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 061629 Попільня – Ружин на ділянці км 18+895 – км 25+105 у Ружинському районі.
22 Квітня, 2020 р., 16:34
Близько 70% запланованих робіт в межах будівництва штучної споруди, що на четвертому кілометрі шляху М-21 Висуповичі – Житомир – Могилів-Подільський, вже вдалось виконати підрядній організації.
17 Квітня, 2020 р., 09:26
16 квітня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочою поїздкою відвідав Полтавську область.
16 Квітня, 2020 р., 09:56
18 березня 2020 року набрали чинності дві Постанови КМУ від 13.03.2020 року №218 «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та №219 «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду».
13 Березня, 2020 р., 15:00
Уряд ліквідував Державну архітектурно-будівельну інспекцію та утворив Державне агентство з питань технічного регулювання у містобудуванні і Державну інспекцію містобудування як центральні органи виконавчої влади, діяльність яких буде спрямовуватися та координуватися Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій. Також буде створено Державну сервісну службу містобудування. Зазначив Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.