Діяльність відділу

29 Вересня, 2020 р., 09:06
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється ремонт/реконструкція 11 шкіл. Так, до об’єктів освіти включено і Новоборівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ліцей.
24 Вересня, 2020 р., 11:57
У Житомирській області триває реалізація Національної програми «Велике будівництво». Так, на завершальному етапі перебуває реконструкція спорткомплексу «Динамо» у м. Радомишлі.
17 Вересня, 2020 р., 09:46
Автодорога М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський (через Вінницю) має протяжність в межах Житомирської області 224,5 км та є частиною Міжнародного транспортного коридору, який з’єднує Україну з Республікою Білорусь та Молдовою.
03 Вересня, 2020 р., 14:47
Учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли новий 2020/2021 навчальний рік у відремонтованій школі.
02 Вересня, 2020 р., 10:42
01 вересня урочисто відкрито термомодернізовану Хажинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Семенівській ОТГ, яка входить до переліку об’єктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
27 Серпня, 2020 р., 09:06
У будинку фізкультури “Авангард” у м.Житомирі завершено створення спортивного простору, присвяченого сучасній видатній спортсменці нашої області Юлії Єлістратовій.
22 Серпня, 2020 р., 08:42
У рамках реалізації на Житомирщині національного проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, у смт Пулини завершується капітальний ремонт (комплексна термосанація) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
19 Серпня, 2020 р., 14:47
На Житомирщини триває реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським (Програма).
17 Серпня, 2020 р., 11:20
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов здійснив робочу поїздку до Житомирської області у п’ятницю, 14 серпня.
13 Серпня, 2020 р., 09:33
Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко спільно з головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим презентували проект будівництва нової Київської обхідної дороги (КОД), яка пролягатиме навколо столиці. Проект планують реалізовувати до 2025 року в межах ініційованої Президентом Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво».