Діяльність відділу

18 Листопада, 2020 р., 10:32
17 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко з робочою поїздкою відвідав Квітневу об’єднану територіальну громаду та перевірив, як завершено комплекс робіт із реконструкції об’єктів соціального призначення – Квітневої ЗОШ І-ІІІ ступенів та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
14 Листопада, 2020 р., 09:03
13 листопада, під час робочої поїздки до Ружинської ОТГ голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті нової сучасної багатофункціональної амбулаторії у с.Білилівці Ружинської територіальної громади.
13 Листопада, 2020 р., 10:02
11 листопада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій щодо виконання програми Президента «Велике будівництво».
05 Листопада, 2020 р., 15:44
04 листопада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій по виконанню програми Президента «Велике будівництво» у частині 100/100/100.
30 Жовтня, 2020 р., 09:01
У Житомирській області триває реалізація Національного проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.
27 Жовтня, 2020 р., 12:43
20 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча нарада щодо створення мережі Музеїв науки у регіонах. Учасники обговорили розробку проєктів музеїв за прикладом пілотної версії Музею науки Малої академії наук України, який було відкрито 3 жовтня у Національному експоцентрі України. В ході відкриття, яке відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського, вперше обговорена ідея мультиплікації подібних музеїв у інших містах країни.
21 Жовтня, 2020 р., 12:52
Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України.
21 Жовтня, 2020 р., 11:28
20 жовтня під час робочої поїздки до Ємільчинського району голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с.Підлуби.
20 Жовтня, 2020 р., 10:53
«Велике будівництво» триває, а з ним і продовжується набір працівників у дорожні організації. За перші два тижня жовтня працевлаштовано 881 чоловік, відкритими залишаються 150 вакансій.
15 Жовтня, 2020 р., 09:56
13 жовтня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій щодо виконання програми Президента «Велике будівництво».